Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lawendowe wzgórze i lody, 06.07.2019, godz.9.30, LKJ
#1
Parę dni temu kolega Mariobiker był i lawenda kwitła więc mam nadzieję, że wytrzyma jeszcze do soboty. Robi wrażenie, warto więc zobaczyć i poczuć.  Wink  A do tego zajedziemy jeszcze do Chodla na lody. Suma summarum planuję taki rekreacyjny przejazd głównie szosowy z niewielką domieszką terenu.  
Taką traskę planuję
https://ridewithgps.com/routes/30430134 Mario, dobrze wycelowałem?  Rolleyes
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Chyba dobrze Wink
W razie czego jest info przy trasie więc na pewno się nie zgubisz.
Kilka dni temu położyli nowy asfalt prawie pod samą plantację.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Zrobiłem małą korektę co do trasy, na lody pojedziemy do Bychawy.  Tongue Tym samym trasa skróci nam się do 75km. Z dojazdami wyjdzie 80-90km.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Miał być wyjazd pt. Lawendowe wzgórze i lody, a wyszedł: Lawendowe wzgórze i... rosół [Obrazek: 1f603.png?_nc_eui2=AeGyCZZUqOc5gOlIGqYcN...XmVni4cnNA]
Lawendowe wzgórze to rzeczywiście niesamowite miejsce. Niezwykle urokliwe, robiące wrażenie z bardzo miłymi gospodarzami. Przywitał nas zapach lawendy i brzęczenie różnego rodzaju owadów. Jak powiedziała pani dopiero za jakieś dwa tygodnie będzie z tego miód. Jak napisała w innym miejscu Anetka: "Humory dopisały, rozmowy i podśmiewajki, takie tam. [Obrazek: 1f61b.png?_nc_eui2=AeGfYrC-HJ-qxm3cfDFvu...5t1zuIH3mQ] Trasa niesamowita, drogi polne, leśne, coś wspaniałego. "
Podziękowania dla wszystkich za mile spędzoną sobotę.
No i wyjaśnienie co do tego rosołu. [Obrazek: 1f61b.png?_nc_eui2=AeGfYrC-HJ-qxm3cfDFvu...5t1zuIH3mQ] Nasza koleżanka z Bełżyc zaprosiła nas na pyszny rosół i nie tylko. Oczywiście nie mogliśmy odmówić sobie tego odmówić. [Obrazek: 1f603.png?_nc_eui2=AeGyCZZUqOc5gOlIGqYcN...XmVni4cnNA]
Zdjęcia na FB https://www.facebook.com/jurek.storczyk/...&ref=notif
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości