Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lawendowe wzgórze i lody, 06.07.2019, godz.9.30, LKJ
#1
Parę dni temu kolega Mariobiker był i lawenda kwitła więc mam nadzieję, że wytrzyma jeszcze do soboty. Robi wrażenie, warto więc zobaczyć i poczuć.  Wink  A do tego zajedziemy jeszcze do Chodla na lody. Suma summarum planuję taki rekreacyjny przejazd głównie szosowy z niewielką domieszką terenu.  
Taką traskę planuję
https://ridewithgps.com/routes/30430134 Mario, dobrze wycelowałem?  Rolleyes
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Chyba dobrze Wink
W razie czego jest info przy trasie więc na pewno się nie zgubisz.
Kilka dni temu położyli nowy asfalt prawie pod samą plantację.
[Obrazek: u18381y2019v4.gif]
Jeśli nie masz pasji ... to znaczy że marnujesz swój czas.
Odpowiedz
#3
Zrobiłem małą korektę co do trasy, na lody pojedziemy do Bychawy.  Tongue Tym samym trasa skróci nam się do 75km. Z dojazdami wyjdzie 80-90km.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Miał być wyjazd pt. Lawendowe wzgórze i lody, a wyszedł: Lawendowe wzgórze i... rosół [Obrazek: 1f603.png?_nc_eui2=AeGyCZZUqOc5gOlIGqYcN...XmVni4cnNA]
Lawendowe wzgórze to rzeczywiście niesamowite miejsce. Niezwykle urokliwe, robiące wrażenie z bardzo miłymi gospodarzami. Przywitał nas zapach lawendy i brzęczenie różnego rodzaju owadów. Jak powiedziała pani dopiero za jakieś dwa tygodnie będzie z tego miód. Jak napisała w innym miejscu Anetka: "Humory dopisały, rozmowy i podśmiewajki, takie tam. [Obrazek: 1f61b.png?_nc_eui2=AeGfYrC-HJ-qxm3cfDFvu...5t1zuIH3mQ] Trasa niesamowita, drogi polne, leśne, coś wspaniałego. "
Podziękowania dla wszystkich za mile spędzoną sobotę.
No i wyjaśnienie co do tego rosołu. [Obrazek: 1f61b.png?_nc_eui2=AeGfYrC-HJ-qxm3cfDFvu...5t1zuIH3mQ] Nasza koleżanka z Bełżyc zaprosiła nas na pyszny rosół i nie tylko. Oczywiście nie mogliśmy odmówić sobie tego odmówić. [Obrazek: 1f603.png?_nc_eui2=AeGyCZZUqOc5gOlIGqYcN...XmVni4cnNA]
Zdjęcia na FB https://www.facebook.com/jurek.storczyk/...&ref=notif
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości