Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultramaraton Wisła 1200 km - do Kazika,07.09, godz.12.00, Biedronka-ul. Gęsia-JPII
#1
UWAGA!!! Zmiana godziny odjazdu: startujemy o 9.00. Do zobaczenia
W sobotę 6 lipca startuje 2. edycja ultramaratonu Wisła 1200https://wisla1200.pl/ - zawodnicy/zawodniczki jadą trasą po części terenową wzdłuż Wisły - od jej źródeł w Baraniej Górze po ujście w Gdańsku. Trasa:
https://wisla1200.pl/trasa-rajdu/
Plan jest taki by uczestnikom maratonu pokibicować/podtrzymać na duchu/dodać wiary Big Grin, a miło by było by dolać im wody do bidonów, poratować batonem proteinowym/żelem energetycznym, itp. Wiadomo - dobro powraca ze zdwojoną mocą!
Zatem zapraszam na ustawkę do Kazimierza Dolnego, który jest na ok. 500 km trasy maratonu, więc jeśli dobrze liczę (mogę się mylić, jeśli tak - proszę poprawcie mnie) pierwsi zawodnicy powinni pojawić się w Kaziku właśnie w niedzielę po południu.
Start spod Biedronki przy ul. Gęsiej/Jana Pawła II o godz. 12.00. Ewentualnie możemy jeszcze zmienić godzinę startu - będę śledził zawodników na monitornigu on-line, i ruszymy tak by się "wstrzelić" w zawodników, którzy będą się zbliżać do Kazimierza.
Ustawka będzie zaliczona do cyklu ustawek na 10-lecie RL'a, zatem będą pieczątki do "paszportów" Polsatu Rowerowego Lublina.
Aha - z uwagi na ograniczenia czasowe, jedziemy tylko asfalcikiem.
Zapraszam.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
Rado, a gdzie w Kazimierzu planujecie stacjonować? Rynek?
ja na STRAVA

Odpowiedz
#3
(03-07-2019, 01:39)fala69 napisał(a): Rado, a gdzie w Kazimierzu planujecie stacjonować? Rynek?
Pewnie tak, trasa przebiega przez rynek. Oczekując na uczestników będziemy jeść lody i gofry na rynku Tongue
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
A mn. więcej w jakich godzinach ... do której?
ja na STRAVA

Odpowiedz
#5
(03-07-2019, 19:05)fala69 napisał(a): A mn. więcej w jakich godzinach ... do której?
Tego nikt nie wie. Zależy to od zawodników, dlatego też będę śledził ich na monitoringu.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#6
Jedziemy. Adam też planuje wyjazd, jeśli nie zmienią mu się plany to wyjedziemy trochę wcześniej żeby nie opóźniać pozostałych, pewnie dogonicie nas na trasie.  Jaką trasę planujesz?
Odpowiedz
#7
(03-07-2019, 21:32)starszy napisał(a): Jaką trasę planujesz?
Na pewno asfalcikiem i w miarę najkrótszą trasą.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#8
Nie mogę odpuścić dzikiego PK więc będę
Odpowiedz
#9
(06-07-2019, 07:27)tomaszo13 napisał(a): Nie mogę odpuścić dzikiego PK więc będę
"Dziki PK" - hahaha, dobre! Do Kazika pojedzie jutro auto z flagami i bannerami RL'a, kupię też jakąś wodę i banany zawodnikom. Wezmę jeszcze pompkę stacjonarną + walizkę z narzędziami.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#10
(06-07-2019, 12:46)Rado napisał(a):
(06-07-2019, 07:27)tomaszo13 napisał(a): Nie mogę odpuścić dzikiego PK więc będę
"Dziki PK" - hahaha, dobre! Do Kazika pojedzie jutro auto z flagami i bannerami RL'a, kupię też jakąś wodę i banany zawodnikom. Wezmę jeszcze pompkę stacjonarną + walizkę z narzędziami.

to ja zadbam o izo Big Grin Tongue Czy auto będzie wyposażone w bagażnik na rowery ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości