Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultramaraton Wisła 1200 km - do Kazika,07.09, godz.12.00, Biedronka-ul. Gęsia-JPII
#11
(06-07-2019, 13:02)tomaszo13 napisał(a): to ja zadbam o izo
1. Lepiej nie...
(06-07-2019, 13:02)tomaszo13 napisał(a): Czy auto będzie wyposażone w bagażnik na rowery ?
2. Nie. Dlatego też patrz pkt.1 Big Grin
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#12
(06-07-2019, 13:02)tomaszo13 napisał(a): to ja zadbam o izo Big Grin Tongue ...

Mam nadzieję Angel  Postaram się być Big Grin
ja na STRAVA

Odpowiedz
#13
Chyba zostaje nam tylko kibicowanie

punkt 3 z regulaminu

"Pokonanie całej Trasy RMW1200 musi nastąpić bez wsparcia z zewnątrz. Znaczy to tyle, że jeśli chcesz jechać w czystych spodenkach, musisz je mieć ze sobą, wyprać albo kupić po drodze. Zasada ta dotyczy wszystkich aspektów pokonania Trasy RMW1200, w tym jedzenia, picia, spania, serwisu sprzętu. Wszyscy muszą mieć równe szanse."
Odpowiedz
#14
(06-07-2019, 17:43)tomaszo13 napisał(a): Chyba zostaje nam tylko kibicowanie
Oj chyba nie Tomku. Taki zapis lub podobny jest prawie w każdym polskim ultramaratonie i robienie doraźnych PK nigdy nie było zabronione.
PS. zastanawiam się czy nie zmienić miejsca zrobienia punktu na jakiś trochę oddalony od rynku w Kaziemierzu, może przy wiatraku w Mięćmierzu? Co Wy na to?
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#15
Weżcie też pod uwagę to że teraz w Kaziku odbywa się festiwal śpiewaków i kapel. Rynek może by zapchany widzami.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#16
(06-07-2019, 18:58)Ex Driver napisał(a): Weżcie też pod uwagę to że teraz w Kaziku odbywa się festiwal śpiewaków i kapel. Rynek może by zapchany widzami.

Marku chyba był tydzień temu
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#17
UWAGA!!!
Patrząc jednak na to jak szybko jadą zawodnicy: http://event.trackcourse.com/view/wisla-1200-2019
zmieniam godzinę startu na godz. 9.00 spod Biedronki przy ul. Gęsiej/Jana Pawła II.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#18
(06-07-2019, 22:01)Rado napisał(a): UWAGA!!!
Patrząc jednak na to jak szybko jadą zawodnicy: http://event.trackcourse.com/view/wisla-1200-2019
zmieniam godzinę startu na godz. 9.00 spod Biedronki przy ul. Gęsiej/Jana Pawła II.

a mieliśmy z Adamem wyjechać wcześniej, czyli o 9:00  Big Grin Ale w takim razie będziemy za wami gonić.

PS. Trzeba było wyjechać w sobotę Wink , w tym roku impreza ma trochę bardziej hardcorowy wymiar. Pierwsze osoby są już koło Dęblina a duża grupa dojeżdża do  Puław.
Odpowiedz
#19
(06-07-2019, 18:08)Rado napisał(a): PS. zastanawiam się czy nie zmienić miejsca zrobienia punktu na jakiś trochę oddalony od rynku w Kaziemierzu, może przy wiatraku w Mięćmierzu? Co Wy na to?

Dla mnie to duuuuże utrudnienie, bo z Kazimierza z buta musiałbym jeszcze drałować do Mięćmierza, a liczyłem, że się spotkamy  Confused
ja na STRAVA

Odpowiedz
#20
Panie (Ania M., Henia) i Panowie (Adaś, starszy, fala69, tomaszo13, Marek S., Robert) wielkie dzięki za dzisiaj! Tomek ma szosówkę, ale tak jakby gravela Tongue a Adaś jest kozak - 8 lat i już swoje pierwsze 100 km na rowerze dziś zrobił - kaski z głów przed tym młodzieńcem Big Grin
Co do punktu żywnościowego, to z komentarzy zawodników Wisła 1200 wynikało, że odwaliliśmy kawał dobrej roboty. Brawo My! No i to zawsze miło, gdy nawet (jako zawodnik) sam nie musisz uzupełniać bidonu, tylko zrobią to za Ciebie wolontariusze Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości