Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LKJ, 03.07, godz. 17.00
#1
Jadę MTB w stronę Zalewu ul. Tęczową, a potem się zobaczy. Może jakieś lody w Zemborzycach? 
Brak wpisów=nie zajeżdżam pod LKJ.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
(03-07-2019, 07:46)Rado napisał(a): Jadę MTB w stronę Zalewu ul. Tęczową, a potem się zobaczy. Może jakieś lody w Zemborzycach? 
Brak wpisów=nie zajeżdżam pod LKJ.

Szkoda, że przeczytałem to po terminie, bo też kręciłem w tym czasie. Baaa, jeszcze bym Cię namówił na jakieś fajniejsze plenery niż emerycki zalew Wink
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#3
(04-07-2019, 01:17)tomo napisał(a): Baaa, jeszcze bym Cię namówił na jakieś fajniejsze plenery niż emerycki zalew
Plenery to akurat miałem bardzo fajne, tyle że wczoraj FB nie działał jak trzeba, więc i fotek nie wrzuciłem.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
(04-07-2019, 01:17)tomo napisał(a):
(03-07-2019, 07:46)Rado napisał(a): Jadę MTB w stronę Zalewu ul. Tęczową, a potem się zobaczy. Może jakieś lody w Zemborzycach? 
Brak wpisów=nie zajeżdżam pod LKJ.

Szkoda, że przeczytałem to po terminie, bo też kręciłem w tym czasie. Baaa, jeszcze bym Cię namówił na jakieś fajniejsze plenery niż emerycki zalew Wink

Tomku Ciebie też czeka emerytura. Nie obrażaj ludzi którzy przeszli na zasłużony odpoczynek. Poza tym każdy jedzie gdzie chce.

Pozdrawiam.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#5
(04-07-2019, 07:50)Rado napisał(a): wczoraj FB nie działał jak trzeba, więc i fotek nie wrzuciłem.
No prawie Ci się udało wrzucić -> https://photos.app.goo.gl/orksmiL8iLw47Qjy6
Trzeba tylko trochę wyobraźni użyć i wszystko widać: chmura, niebo, rower, przyroda Big Grin
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#6
Hahaha, brawo Damianq za czujność Big Grin Dziś udało się fotki z tej ustawki wrzucić Smile Więc mam nadzieję, że zaliczysz ustawkę Tongue
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
(04-07-2019, 19:03)Ex Driver napisał(a): Tomku Ciebie też czeka emerytura. Nie obrażaj ludzi którzy przeszli na zasłużony odpoczynek. Poza tym każdy jedzie gdzie chce.
To tylko żart, przepraszam jeśli ktoś poczuł się urażony.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#8
(06-07-2019, 08:39)tomo napisał(a):
(04-07-2019, 19:03)Ex Driver napisał(a): Tomku Ciebie też czeka emerytura. Nie obrażaj ludzi którzy przeszli na zasłużony odpoczynek. Poza tym każdy jedzie gdzie chce.
To tylko żart, przepraszam jeśli ktoś poczuł się urażony.

 Teraz mamy takie czasy że każde słowo się liczy. To trudno powiedzieć cokolwiek  aby pasowało ogółowi.  Takie czasy -- co zrobić.

Pozdrawiam Tomku. Smile
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#9
(06-07-2019, 19:05)Ex Driver napisał(a): Teraz mamy takie czasy że każde słowo się liczy. To zajebiście trudno powiedzieć cokolwiek aby pasowało ogółowi.
Co prawda, to prawda - par. 3, pkt. 6 regulaminu forum Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#10
Damian jak zwykle czujny. Tak trzymać. Już wyedytowałem post Marka.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości