Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.07.2019. Godzina 8:45 rondo Berbeckiego od strony ul. M. Koryznowej
#11
To znam chyba chodzi o Alme. Ale my Parczew omijamy i moze być jeszcze zawcześnie
Odpowiedz
#12
(24-07-2019, 18:24)kofi napisał(a): Ale my Parczew omijamy
Zasugerowałem się Parczewem, bo napisałeś że z Ostrowa lecicie przez Lasy Parczewskie i dalej do Kocka, no i że sam asfalt - no i w zasadzie przychodziły mi na myśl dwie trasy - DW 813 do Parczewa i potem na Siemień, Czemierniki i Kock, z tym że ta wersja o Lasy Parczewskie to tylko bokiem zahacza, no i druga możliwość która mi przyszła do głowy to z Ostrowa przez Jedlankę i Białkę Parczewską i potem centralnie asfaltem przez Lasy Parczewskie do Pohulanki i dalej Parczew, Siemień, Czemierniki. No chyba żeby w Pohulance zawrócić na Ostrów i w Tyśmienicy odbić na Gródek - to wtedy faktycznie Parczew się ominie Wink

Przyszła mi na myśl jeszcze inna miejscówka - za Kockiem, mniej więcej w połowie drogi do Firleja jest jakaś karczma - jeśli się nie mylę, to nazywa się Firlejowe Sioło. Nigdy tam nie byłem, ale nie przychodzi mi do głowy nic innego.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#13
Powrócę jeszcze do tego odcinka drogi przez las za Zawieprzycami, otóż dzisiaj ten odcinek trasy przejechałem na cieniarce (czyli się da) ze średnią prędkością 11,5 km na godz. dół za dołem ale jest twardo, jednak drugi raz bym nie jechał.
Odpowiedz
#14
And 55 zapraszamy w sobote Wink zobaczymy ile osob bedzie na kolarkach ale chyba troszke zmienimy traske aby caly czas był asfalt
Odpowiedz
#15
(24-07-2019, 18:24)kofi napisał(a): To znam chyba chodzi o Alme. Ale my Parczew omijamy i moze być jeszcze zawcześnie

Tomek , nad samym jeziorem , w Firleju ,jest kilka punktów gastronomicznych .Jadłem tam kiedyś pyszną rybkę .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#16
I Radzik wykrakał. Będzie jechał z nami kolarz ze śląska Wink
Odpowiedz
#17
Dziękuję za wspólną przejażdżkę Wink  było miło i żwawo Big Grin 

Ostrzeżenie: jeśli Kofi napisze średnią, trzeba dodać do niej 3 km/h Blush
Odpowiedz
#18
Dzięki za wspólne kręcenie. Udana wycieczka w dobrym towarzystwie i niezłym tempie, dzięki któremu zdążyłem potem na pociąg  Big Grin
[Obrazek: button-2524-black.png]
Odpowiedz
#19
Ja również dziekuje Paulinie, Mariuszowi i Bartkowi, którzy przyjeli zaproszenie od PDK na wspólna jazde. Było nas 7 osob i była miła atmosfeta Wink ale troszke wiatr nam popsuł ostatnie metry. Ps. Paulina rozsiewa plotki Wink wcale nie było tak szybko - zawsze mogło być szybciej Wink ale tak na powaznie nikogo nie zgubilismy i kazdy wrócil z usmiechem na buzi Wink
Odpowiedz
#20
(29-07-2019, 21:34)kofi napisał(a): Ps. Paulina rozsiewa plotki Wink wcale nie było tak szybko - zawsze mogło być szybciej Wink

Chyba będę musiał "naprawić" Ci przedni hamulec Wink
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości