Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8.30 - Tama 28.07 (Niedziela)
#1
Sobota już zajęta, zatem w niedzielę zapraszam na wycieczkę do Sandomierza (przy okazji zwiedzając Góry Pieprzowe). Trasa 220 km (licząc od tamy do tamy) Smile  W Sandomierzu planowany jest obiad i czas na fotki  Big Grin Średnia jazdy prawdopodobnie większa niż 23 km/h. Oczywiście w razie deszczu ustawka odwołana.
Odpowiedz
#2
(22-07-2019, 21:14)paulina91_20 napisał(a): Średnia jazdy prawdopodobnie większa niż 23 km/h.

Powinienem dać radę Wink
Widzimy się na tamie Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Dziękuję za wspólną wycieczkę  Wink na początku zebrała się niezła ekipa, z racji tego, że chcieliśmy chociaż trochę odprowadzić Krzysia B. a przy okazji dowiedzieć się gdzie tym razem się wybiera. Niestety Nasze pytania były daremne, bo zachował tą tajemnicę dla siebie  Undecided niestety niektórzy nie mieli ze sobą lampek, więc musieliśmy trochę przyśpieszyć, żeby zdążyć przed totalną ciemnością. Do Sandomierza dojechaliśmy w siedmioosobowej ekipie. Już pod koniec trasy każdy porozjeżdżał się w swoim tempie, gdyż wycieczka trochę się przedłużyła z racji częstych postojów pod sklepami i dłuższego pobytu w Górach Pieprzowych. To była naprawdę świetnie spędzona niedziela!
Odpowiedz
#4
Dzięki za wspólną jazdę. Było mega zajefajnie  Big Grin Tak jak Paulina napisała nie miałem lampki, ale miałem w torbie piwo, więc to były główne powody szybkiego powrotu do domu Big Grin
[Obrazek: u399y2020v3.gif]
Odpowiedz
#5
warto było się trochę przypiec na słoneczku dawno tyle płynów nie wypiłem
ekipa jak zwykle świetna
dzk
Odpowiedz
#6
Dzięki za super wycieczkę Smile Smile Smile Smile

[Obrazek: 762693_600.jpg]
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości