Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[12-13.06] 500km w 24h
#41
Niektórzy młodzi, gniewni i wyrywni mają starcie ze złym potworem zwanym sesją, a że tydzień ma tylko 7 dni to ciężko 2 wyrwać z życiorysu... ;|
Od początku nie byłem zwolennikiem tego terminu, ale nie ja tu rządzę i każdemu co innego pasuje, trzeba się dostosować się jak można ;-) Z drugiej strony gdzie ten nowy forumowy narybek? :-P
Odpowiedz
#42
Inni młodzi gniewni znowu kontuzjowani Tongue ale będę kibicował, może za rok na 600 się uda
Odpowiedz
#43
Zdaję sobię sprawę z tego, że termin zgłoszeń minał ale pisze się ... :->
Odpowiedz
#44
No to lista wygląda następująco:

73Wojtek
Badevil
Barbapapa
BlackBull
kdk
michalbrodowski
paul67
Wiesiek W.
i ja

Jest nas 9, jeszcze ktoś się pisze?
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#45
To co z maratonem? Temat ucichł, a termin tuż tuż. Czy jedziemy, a jak tak to co z logistyką - myślę o wozie technicznym i jego obsłudze Idea
Odpowiedz
#46
Hej

Jedziemy jutro na Nocny Patrol: http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=2204 , żeby się razem przejechać i obgadać co nieco. Rozumiem, że z Chełma nie będziecie przyjeżdżać, jest luz Smile Mam tylko nadzieję, że startować będziemy wszyscy razem z Lublina i w Lublinie skończymy Smile

Po ile będzie zrzuta i kto będzie jechał autem technicznym to rozstrzygnie się pod koniec weekendu Smile Na razie pewny jest Mindex, ale nie ma rozmowy co do auta i drugiej osoby. Jeśli ktoś jest chętny na zabranie swojego auta i towarzyszenie maratończykom to zapraszam, koszt paliwa oczywiście pokryjemy Smile Benzynka odpada, ale diesel i lpg jak najbardziej. Może ktoś ma busa i chce się zaoferować? Byłoby super Smile

Za 10 dni będzie już po wszystkim, damy radę Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#47
Równo za tydzień wyruszamy w drogę Smile

Ekipa liczy 11 osób:
73Wojtek
Badevil
Barbapapa
BlackBull
kali
kdk
maYkel
michalbrodowski
paul67
Wiesiek W.
i ja

Dziś w Radiu Centrum w audycji o sporcie (16-17) pierwsze info w mediach Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#48
Napisz Grzesiek co trzeba brać (ile pampersów Tongue), a co nie i inne pożyteczne wskazówki. Mój max to 8h z czego po połowie miałem ochotę sobie zad uciąć.
Odpowiedz
#49
Maciuś jedzie z nami, ale będzie zabawa Big Grin <BIG HUG>
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#50
Taa ubaw po pachy, już premie lotne organizuję. :mrgreen:
Ale ja serio pytałem. ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości