Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[12-13.06] 500km w 24h
#21
szymek_sq napisał(a):550 km w 24 h
A to przewidujesz jakiś bonus? Bo ja tym razem nie przewiduje Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#22
hyhy nie, chodziło mi o to żeby nie zdychać pod koniec i jechać z rezerwą sił
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#23
Szymku do tego nie trzeba być hardkorem ;-) Jeździj sobie normalnie jak zwykle, strzel sobie ze dwie setki :-P a potem dwusetkę dla poczucia kilometrów w butach i zobaczysz, że nie taka baba straszna jak się umaluje :-P
Odpowiedz
#24
ok to idę złoże w końcu oponę do roweru od trenażera i ponaginam ze 2 godziny, od czegoś trzeba zacząć :d
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#25
Do 12 maja czekam na zgłoszenia do maratonu na priv Smile Chcę żeby miesiąc przed maratonem była znana już ekipa, która się będzie przygotowywać do pokonania dystansu 500km w 24h. Wszelkie pytania można zadawać także na priv lub na forum. Wstępnie jest 15 miejsc (jedno zajęte przeze mnie). Pierwszeństwo przy zapisach mają osoby, które ukończyły maraton w ubiegłym roku. Zapraszam do podjęcia rękawic i przeżycia niepowtarzalnej przygody Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#26
Cytat:Do 12 maja czekam na zgłoszenia do maratonu na priv Smile
A co to za tajemnica? Dlaczego chętni nie mogą się zgłaszać na forum? Ja (i pewnie nie tylko nie ja) jestem ciekawa kto sie zgłosi.
Jak już chcesz to wszystko utajniać to mam nadzieję że wpisy odnośnie tego całego zamieszania wokół maratonu tu się nie pojawią?
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#27
A która trasa ostatecznie obowiązuje? Ta 'nowa' czy jednak zmodyfikowane 450?
Odpowiedz
#28
Karola napisał(a):A co to za tajemnica? Dlaczego chętni nie mogą się zgłaszać na forum? Ja (i pewnie nie tylko nie ja) jestem ciekawa kto sie zgłosi.
Jak już chcesz to wszystko utajniać to mam nadzieję że wpisy odnośnie tego całego zamieszania wokół maratonu tu się nie pojawią?
Ty to zawsze masz jakiś problem. Po cholerę 15 osób ma pisać na forum: "jadę". Dostanę na priv, 12 maja wrzucę listę i będzie git. A jak ktoś pisał mi priv a ja zły admin go nie uwzględnię (bo pewnie o to Ci chodzi) to pisze na mnie flejma na forum, że zły go nie wziąłem i git. Jak ktoś się zgłosi na forum to się zgłosi na forum, dla mnie pełen luz.
kuczy napisał(a):A która trasa ostatecznie obowiązuje?
Nowa, jest bardziej sprzyjająca do osiągnięcia takiego wyniku Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#29
KermitOZ napisał(a):Po cholerę 15 osób ma pisać na forum: "jadę".
Bo to tak naprawdę pierwsze niusy z d... które mnie interesują! :mrgreen: . I Ty chcesz mnie pozbawić takiej przyjemności?!
KermitOZ napisał(a):A jak ktoś pisał mi priv a ja zły admin go nie uwzględnię (bo pewnie o to Ci chodzi)
Oj Ty to zawsze mnie umiesz rozgryźć :mrgreen:
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#30
niunia2101 napisał(a):na przyjemności i pieszczoty od admina trzeba trochę zapracować ciężko pewnie jak mi się wydaje.

Ale "dziobaniem" najprędzej to osiągniesz...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości