Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybka setka bez zagryzania
#1
Wink 
Spokojnie, to nie jest promocja tego o czym wszyscy pomyśleli [Obrazek: icon_wink.gif]
Po prostu mam ochotę na nieco szybsze przejechanie 100km. Z naciskiem na "nieco" Trasa jest trochę pagórkowata, ale może udałoby się średnią 25km/h zrobić. Spotykamy się na skrzyżowaniu Głuskiej i Abramowickiej, 11.08.2019, godz. 9.00. Trochę postojów by jednak było. Pierwszy w Bychawie na lody i może krótki pit stop w Bełżycach.
https://ridewithgps.com/routes/30747939

p.s.
Kiedyś ten temat byłby przynajmniej w dziale lajtowe treningi, a teraz...  takie życie Tongue
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Na która planujesz powrót?
Odpowiedz
#3
(07-08-2019, 18:11)kofi napisał(a): Na która planujesz powrót?

Kofi, litości, już się boję. Tongue Jak dobrze pójdzie to ok 14.00. Ale może się okazać, że na moim pancernym crossie założenia pójdą w łeb. Big Grin
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Rozważam przybycie. Nie wiem czy dam rade 25 Wink ale powrót na 14 byłby idealny Wink
Odpowiedz
#5
Jurku możesz odetchnać Wink . Wypadł mi wyjazd i niestety musze zrezygnować z roweru w niedziele.
Odpowiedz
#6
to aktualne jutro o 9 ?
Odpowiedz
#7
(10-08-2019, 14:05)Piotr Owczarz napisał(a): to aktualne jutro o 9 ?

Jak najbardziej  Smile
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#8
Coś czuję, że przynajmniej na jakiś czas wyleczyłem się z szybkiej setki. [Obrazek: icon_razz.gif] A tak w ogóle kto wymyślił taką trasę? [Obrazek: icon_biggrin.gif] 122km praktycznie przez cały czas pod górkę i pod wiatr. Ale skoro mnie to nie zabiło to może kiedyś.☺️ A póki co trzeba będzie wrócić do rekreacji, chociaż WEKTOR  powiedział, no przecież to była rekreacja. Tak czy inaczej dzięki wszystkim (było nas siedmioro) i do następnego.
Dtd 122km, Vśr 23,56km/h
Zdjęcia na FB
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#9
Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/EJKNszr5broDc2ce6
Odpowiedz
#10
dzkj i czekam na następną wycieczkę tym razem w Krupem Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości