Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01.09.19, g 10:00 Pętla Felin/10:30 Most Kultury - na północny zachód
#1
Miniustawka rowerowa na północny zachód od Lublina. Dystans pewnie około 60 - 80 km, nawierzchnia mieszana (pewnie trochę lekkiego terenu). Totalna rekreacja. Startujemy w niedzielę (1 września) o 10:00 z Felina, o 10:30 będziemy na Moście Kultury. Chętnych zapraszam.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#2
Na dzisiejszej ustawce pojawiła się dobrze znana mi ekipa i już na starcie wiedziałem, że "nie ma lipy". Eksplorowaliśmy tereny na północny zachód od Lublina, szukając nowych szlaków na przyszłe wycieczki. Nawierzchnie... cóż, czasem jakieś bywały, a czasem nie... Wink. Asfaltu unikaliśmy jak ognia, a jak to przy eksploracji bywa, nierzadko trzeba było przedzierać się przez chaszcze lub zasuwać zaoranym polem. Bawiłem się świetnie. Dystans dom-dom wyszedł mi 88 km.

Gdzie byliśmy i co robiliśmy? Był urbex dawnych składów amunicji w lesie pod Dębówką. Przedzieraliśmy się przez Snopkowskie Wąwozy. Leczyliśmy reumatyzm pokrzywami w lesie pod Piotrawinem, Podziwialiśmy pałacyk w Piotrowicach Wielkich. Oburzaliśmy się śmieciami w lasach nieopodal wsi Zofian, Uzupełnialiśmy elektrolity w Samoklęskach. Szukaliśmy nowych duktów w lasach Kozłowieckich. Jeździliśmy szutrami na północ od Dysa, Straszyliśmy zające na polach na północ od Trześniowa. Zapraszam do oglądania zdjęć.

https://photos.app.goo.gl/bPYf43J2u4e2Qt8g6
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości