Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rajd Rowerowy "Jedziemy dla Hospicjum"
#1
To pierwsze takie wydarzenie w naszym mieście - połączenie rajdu rowerowego z możliwością wsparcia podopiecznych Hospicjum Dobrego Samarytanina. Jak można to uczynić? Wybierz się z nami na rajd rowerowy. Dystans nie jest długi bo chcemy, aby był w zasięgu każdego użytkownika roweru. Podczas pikniku będą rozprowadzane cegiełki, z których dochód w całości będzie przeznaczony na ten właśnie szczytny cel. To może być taki dar serca od każdego z nas. Na uczestników rajdu czeka wiele atrakcji oraz ciepły posiłek. W związku z tym prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa: drogą mailową krmaksimum@krmaksimum.pl lub telefonicznie 600972889. W obu przypadkach wystarczy podać tylko imię i nazwisko. Jedziemy bez względu na pogodę.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
[Obrazek: 70523520_2886677621361749_44383357309970...e=5DF66414]
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
(13-09-2019, 20:03)Jurek S napisał(a): To pierwsze takie wydarzenie w naszym mieście - połączenie rajdu rowerowego z możliwością wsparcia podopiecznych Hospicjum Dobrego Samarytanina.
Chyba nie do końca pierwsze, przynajmniej jeśli chodzi o cel - rok temu RL brał udział w podobnej akcji, z tym że dla innego hospicjum.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#3
(13-09-2019, 22:57)damian.s napisał(a):
(13-09-2019, 20:03)Jurek S napisał(a): To pierwsze takie wydarzenie w naszym mieście - połączenie rajdu rowerowego z możliwością wsparcia podopiecznych Hospicjum Dobrego Samarytanina.
Chyba nie do końca pierwsze, przynajmniej jeśli chodzi o cel - rok temu RL brał udział w podobnej akcji, z tym że dla innego hospicjum.
Jak to mówi nasz kolega Mariobiker: szach mat.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
(14-09-2019, 00:27)Rado napisał(a): Jak to mówi nasz kolega Mariobiker: szach mat.
A czy to chodzi o to, żeby się matować?  Huh Nie czuję się ani zaszachowany, ani zamatowany. Może lepiej by było gdybyście napisali, że się wybieracie. Ale oczywiście nie wybierzecie się. Dlaczego? Sami sobie odpowiedzcie.  Sad
Aha i mimo wszystko dziękuję za chociaż takie zainteresowanie
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#5
My startowaliśmy z Wilna, więc może dlatego Jurek napisał "pierwsze takie...."
A może jednak chciał dokuczyć Huh  bo jakby nie patrzeć wszytko zaczęło się tu, w Lublinie.

Nie wiem, wyjaśnijcie to sobie najlepiej na jakiejś wspólnej ustawce i bądźcie dla siebie mili, a co do wyjazdu, to pewnie jechałbym, ale akurat najbliższy weekend mam zajęty.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#6
(17-09-2019, 09:14)Bart napisał(a): A może jednak chciał dokuczyć   Huh
Bart, kogo jak kogo, ale Ciebie o takie pomówienia to bym nie posądzał. Sad  To jednak pokazuje jak ciągle doszukujecie się drugiego dna. A prawda jest taka, że kompletnie nie pamiętałem, że takie wydarzenie miało miejsce. Tym bardziej, że nie działo się to w Lublinie. Poprosiłem Damiana, żeby mi przesłał link i dopiero wtedy sobie o tym przypomniałem. 
Cała ta dyskusja jest bez sensu. Czy istotne jest przepychanie się w tej sprawie kto jest lepszy? Bo tak to wygląda.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#7
Jurku daleko mi do jakichkolwiek pomówień, zadałem tylko pytanie.
Tak czy inaczej takie ładnie pisząc - wymiany zdań, pokazują ciągły brak symbiozy między RL a KRM, no ale... to nie ten wątek.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#8
Szykują się ciekawe atrakcje podczas pikniku.  Smile 
Strzelnica, na której będzie można popróbować swoich umiejętności z broni pneumatycznej. Oczywiście standardowo już alkogogle.  Tongue WORD będzie miał symulator dachowania, ale lepiej żeby nikomu nigdy to się nie przydało.  Wink Różne służby mundurowe pewnie pokażą coś od siebie. Jakieś atrakcje zapowiada Nadleśnictwo. No i wspomniany na plakacie ciepły posiłek.
Organizatorzy ZAPRASZAJĄ. Pamiętajcie o wysłaniu zgłoszenia mailem krmaksimum@krmaksimum.pl lub telefonicznie 600972889
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#9
(14-09-2019, 07:21)Jurek S napisał(a): Może lepiej by było gdybyście napisali, że się wybieracie.

Jak się nic nie "zawali" to się pojawię Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#10
Do kiedy trzeba wysłać zgłoszenie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości