Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22.09. Most Kultury, godz. 10.00
#1
Na zakończenie ETZT jedziemy do Łęcznej i Nadwieprzańskiego Parku Krajobrazowego. Trasa 65 km
https://www.traseo.pl/trasa/etzt-leczna?...nBPMF8EMys
W drodze powrotnej w lesie Rejkowizna zrobimy ognisko - kiełba i napitek we własnym zakresie.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
Na którym kilometrze i i której godzinie planowane jest ognisko?
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#3
W Lesie Rejkowizna. A o której? Ciężo powiedzieć...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
Wycieczka jest adresowana dla bardzo szerokiego grona rowerzystów, będziemy więc jechać wolno i często stawać. Myślę, że przed 15 - 16 to realna godzina.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#5
WOW! To była chyba największa ustawka rowerowa w dziejach Lublina: 107 OSÓB! Pełna integracja rowerowego środowiska: byli m.in. przedstawiciele Welocypeda, Retrocyklistów, KR Maksimum i Lubelskiego Klubu Morsów.
Jednak by organizować tak duże ustawki, to trzeba zapodawać tempo ok. 15-17 km/h ...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#6
Byłem na tej ustawce i nie żałuję, bo było miło i całkiem pogodnie. Big Grin
Odpowiedz
#7
Wielkie podziękowania dla organizatorów tego wypadu. Exclamation Exclamation Exclamation
Frekwencja dopisała,pogoda również.Było ognisko,konkursy oraz spokojne tempo co mi osobiście odpowiadało i sprzyjało pogaduchom ze znajomymi.
Świetnie spędzony czas w sympatycznym towarzystwie.
Odpowiedz
#8
Wielkie dzięki, że byliście. Wyszła nam naprawdę WIELKA wycieczka.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#9
Tempo całkowicie nie moje (w ruchu 14km/h ogółem 10km/h) ale trasa ciekawa - trochę widokowa, trochę nowoczesna oraz trochę historyczna, ale co najważniejsze przesympatyczne towarzystwo Smile. Serdeczne dzięki za naprawdę udaną niedziele oby więcej takich wyjazdów.
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości