Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13.10.2019, godz.9.00, LKJ
#1
Wyjazd na podglądanie Tatr.  Big Grin  Spokojnie, aż tak dobrze nie będzie. Chociaż mogłem Was trochę potrzymać w niepewności. Pojedziemy w miejsce skąd to zdjęcie zostało zrobione.
[Obrazek: 72142432_2925477930815051_18016541869961...e=5E39B768]
Oczywiście odpowiednim sprzętem i efekt jest też po niezłej obróbce cyfrowej. Żeby nie było, że to moje to z tej strony
http://www.dalekieobserwacje.eu/tatry-wy...st-wanted/
Fajna trasa, częściowo już przejechana, chociaż od Kraśnika będzie parę nowych dróżek.
Uaktualniona trasa https://ridewithgps.com/routes/31283877
Jak zawsze pogoda jest wielką niewiadomą, ale zobaczymy.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Jurku,
w niedzielę Start Lublin gra na Globusie o 15:00 z MKS Dąbrową - może przełóż na sobotę wyjątkowo Idea
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#3
Zastanawiam się Wink
Jurku między 40 a 46 kilometrem nadal jest szutrówka ?
Na 120 km jest szuter. Jeśli będzie sucho to nie ma problemu ale w przypadku opadów radzę objechać 19.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#4
(02-10-2019, 21:54)Mariobiker napisał(a): Jurku między 40 a 46 kilometrem nadal jest szutrówka ?
Jechałem tamtędy ze 4 lata temu i była szutrówka. Ale bardzo przyjemna, tak że nawet Bart przejedzie Tongue
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#5
No chyba że spadnie kilka kropel to wtedy Bart nie przejedzie Wink
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
Tak wygląda wieża z której zrobiono fotkę Tatr Smile

[Obrazek: 769836_600.jpg]
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#7
(06-10-2019, 22:33)Mariobiker napisał(a): Tak wygląda wieża z której zrobiono fotkę Tatr Smile

Ale można tam wejść na legalu o każdej porze, czy trzeba się wcześniej dogadywać w jakichś nadleśnictwach itp? Bo wygląda to tak jak wieża do wykrywania pożarów lasów itp. Tak z ciekawości pytam.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#8
(07-10-2019, 08:35)damian.s napisał(a):
(06-10-2019, 22:33)Mariobiker napisał(a): Tak wygląda wieża z której zrobiono fotkę Tatr Smile

Ale można tam wejść na legalu o każdej porze, czy trzeba się wcześniej dogadywać w jakichś nadleśnictwach itp? Bo wygląda to tak jak wieża do wykrywania pożarów lasów itp. Tak z ciekawości pytam.
Nie wiem, ale nawet gdyby tam można było wejść to i tak nie wejdę  Tongue
Gg
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#9
to wygląda jak wieża dla naszej forumowej Księżniczki.
Odpowiedz
#10
Taką wieżę łatwo podpalić i po Księżniczce.
Ja wciąż się waham, ale Mariusz obiecał objazdy odcinków terenowo-szutrowo-kurzowo-leśno-błotnistych, więc kto wie.
Najgorzej, że przerwy na obiad nie ma.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości