Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GPS na rower
#51
(11-04-2019, 09:29)tomo napisał(a):
(11-04-2019, 08:15)Rado napisał(a):
(11-04-2019, 08:02)tomo napisał(a): Orientujecie się czy jest w Lublinie jakiś sklep stacjonarny z Garminami?
Aktywny Nadgarstek na Józefa Bema - boczna Godebskiego.

Jakieś zniżki na hasło? Wink

jak wejdziesz ze szpadlem i powiesz biegowa przygoda to dostaniesz to oraz może jakąś zniżkę
Odpowiedz
#52
(11-04-2019, 09:29)tomo napisał(a): Jakieś zniżki na hasło?
na PW Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#53
(11-04-2019, 08:02)tomo napisał(a): Orientujecie się czy jest w Lublinie jakiś sklep stacjonarny z Garminami?

Gdy kupowałem swoją nawigację (2018) to Aktywny Nadgarstek nie powalał cenami.
Może się coś zmieniło ?
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#54
(11-04-2019, 10:34)Mariobiker napisał(a): Gdy kupowałem swoją nawigację (2018) to Aktywny Nadgarstek nie powalał cenami.
Może się coś zmieniło ?
A gdzie byś polecił kupić?

EDIT: W aktywnym nadgarstku maja jedynie na zamówienie.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#55
Tomku ja bym wybrał oficjalnego dealera Garmina. Ja kupiłem gdzieś pod Bielsko-Białą.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#56
Tomo, sprawdź jeszcze serię Garmin Edge. To urządzenia na rower i będą wygodniejsze w użytkowaniu niż eTrex. Model wybierz w zależności od budżetu. Jak nie potrzebujesz zaawansowanych funkcji treningowych to najlepszym wyborem wydaje się Edge Explorer (cena najnowszego modelu porównywalna do eTrex 30). Wadą może być niewymienna bateria. Jeśli jeździsz ultra to może okazać się, że zabraknie Ci prądu. O ile się nie mylę to nie ma możliwości korzystania z urządzenia podczas ładowania (przynajmniej w starszych modelach).

Na Amazonie bardzo często są promocje na różne modele Garmina. Rabaty nawet do 30%. Przy czym kupując w ten sposób w PL będziesz mieć tylko 1 rok gwarancji. Jak wybierzesz zakup bezpośrednio u polskiego dystrybutora (na pewno eAzymut, do sprawdzenia czy również Trigar) to dostajesz aż 3 lata gwarancji. Przy drogim urządzeniu warto wziąć to pod uwagę. Cenowo ww. dystrybutorzy stoją tak samo, a czasami nawet lepiej niż pozostali sprzedawcy posiadający towar z polskiej dystrybucji.
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości