Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV LMT Nielisz-Cyców-Niemce BIS! 16. listopada
#41
(10-11-2019, 13:52)Rado napisał(a): Pozostałe osoby, które nie uiszczą opłaty w wyznaczonym terminie zostaną skreślone z listy uczestników, a na ich miejsce zostaną wpisane osoby z listy rezerwowej.
Zatem Bartku nie powinna Cię interesować lista rezerwowa. Jedziesz gościnnie wraz z Zenkiem Wink
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#42
Dokładnie, nie siej fermentu Bartku.
Odpowiedz
#43
!UWAGA!
Lista zawodników (i zawodniczek) LMT BIS jest już definitywnie zamknięta.
Jeśli ktoś chce gościnnie i towarzysko przejechać się z uczestnikami LMT BIS, to nie ma problemu Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#44
(12-11-2019, 15:10)Rado napisał(a): Zatem Bartku nie powinna Cię interesować lista rezerwowa. Jedziesz gościnnie wraz z Zenkiem Wink

To jeśli można, to ja mam taki postulat żeby Zenek grał nie przed, nie po, a w trakcie, kiedy będę daleko  [Obrazek: biggrin.png]
Odpowiedz
#45
(12-11-2019, 21:25)starszy napisał(a): To jeśli można, to ja mam taki postulat żeby Zenek grał nie przed, nie po, a w trakcie,

Załatwione - Rado weźmie boomboxa Big Grin 200km razem z Zenkiem to będzie coś extra Big Grin
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#46
Czwarty Lubelski Maraton Turystyczny bis przejechany w bardzo przyjemnym towarzystwie,dziękuję za wspólną jazdę i gratulacje dla kolegi który pobił swój rekord ze 120 na ponad 200 kilometrów. Pomysłodawca tej jazdy ma gdzieś jakieś znajomości bo trafił z terminem w piękną pogodę. Pozdrawiam wszystkich uczestników.
Odpowiedz
#47
Przejechane Smile fajnie było tylko ten wiatr. Ps pod Nieliszem okoliczni mieszkańcy mówili ze był Zenek.
Odpowiedz
#48
Gratulacje dla wszystkich  Smile
Miło poznać nowe osoby i fajnie przejechać w listopadzie taki dystans  Smile
Dziękuje i do zobaczenia  Wink
Smile)))
Odpowiedz
#49
Również przyłączam się do podziękowań  Smile dzięki Wam, pomimo wiatru w ryj do Nielisza, jazda była bardzo przyjemna  Big Grin później, jak to zazwyczaj bywa, każdy pojechał ze swoją grupką  Rolleyes Pozdrawiam wszystkich uczestników Maratonu i oczywiście do zobaczenia na trasie  Wink
Odpowiedz
#50
(16-11-2019, 22:02)kofi napisał(a): Przejechane Smile fajnie było tylko ten wiatr. Ps pod Nieliszem okoliczni mieszkańcy mówili ze był Zenek.

Też to słyszałam  Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości