Strony (9):    1 ... 4 5 6 7 8 9   
KermitOZ   22-01-2010, 16:47
#51
No to się dziś nie popisaliśmy: Ja 12:07, Branio 11:56 ;/
Niezły czas uzyskał Szymek_sq, chyba 11:38, XTCuser chyba 12:27. Kolor miał 12:08 (jak na swoją kategorię to szacun Big Grin). Zobaczymy jak tam pojadą bartek1 i darec2. Nie pamiętam czasu jaki miał kopytkoikołpak, ale na pewno poniżej 12 minut Smile PrażonyRabarbar bardzo dobrze pojechał, na pewno miał poniżej 13 minut, ale ile dokładnie nie pamiętam.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
szymek_sq   22-01-2010, 17:31
#52
Przed samą linia mety wjechałem w babkę z dzieckiem [może sama babka, albo samo dziecko Big Grin] i w jeden słupek delikatnie wcześniej. Jedyna szansa pobicia felka, który jeszcze nie jest w pełni formy nie udała się :/.
Dzięki za przepuszczenie w kolejce. Na planowaną wizytę w domu jednak nie było czasu. Na egzamin zdążyłem [napisałem - myślę że nawet na 4 :d]. Pierwszy raz byłem w spodniach dresowych i bluzie z kapturem pod którą nic nie było, bo zapomniałem t-shirta z domu na uczelni. Na szczęście zakamuflowałem się w tłumie.

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
kolor   22-01-2010, 18:02
#53
KermitOZ napisał:
Kolor miał 12:08 (jak na swoją kategorię to szacun Big Grin).
Tak naprawdę to miałem 12,56 ale dzięki Grzesiek, że tak mocno wierzysz we mnie. Chyba, że pomyliłeś mie z kimś innym. Ja też wjechałem pod koniec wyścigu w słupki przez co straciłem pare sekud. Ale w sumie jestem zadowolony, czas nawet lepszy od czołowego kolarza z Mastersów który jechał w mojej kategorii.
PrażonyRabarbar   22-01-2010, 18:13
#54
Grzesiek zapomniał dodać, że jeszcze przed nami był Mediana z czasem 11:57 (chyba).
Ja natomiast wykręciłam 12:57, ale dokładnie nie pamiętam, ledwie zszedłem z roweru.
Największą trudnością było dla mnie skupienie się na wirtualnej trasie, może gdybym więcej czasu spędzał grając na kompie lub konsoli, byłoby łatwiej.
Niby ostry zakręt, a trzeba było lekko kierą skręcić, jakoś tak nienaturalnie.
W przeciwieństwie do Grześka który zgubił strzałkę ( jak można zgubić strzałkę :?: ), ja zaliczyłem tylko dwa wypady z trasy ;-)
Były pot, krew i łzy i niezły doping dla mnie ze strony Grześka-DZIĘKI

Fotki z V wirtualnych mistrzostw w Cyklo
szymek_sq   22-01-2010, 18:36
#55
a myślałem że miałem 11:39 czas :d

Jak coś to studiuję w Lublinie, a bluzę dostałem od brata.

Jeszce filmik żeby żałowali Ci co nie spróbowali.
http://www.youtube.com/watch?v=xDjQr5IqBr4

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
felek   22-01-2010, 18:54
#56
To sporo ludzi się dzisiaj nazbierało, jak jechałem w poniedziałek to oprócz mnie nikt nie startował.
szymek_sq napisał(a):Jedyna szansa pobicia felka, który jeszcze nie jest w pełni formy nie udała się :/
Mało brakowało ;-) na pocieszenie dodam, że z tą formą nie było u mnie tak źle Smile

Wybiera się ktoś jutro na zakończenie i rozdanie dyplomów?
.
KermitOZ   22-01-2010, 18:57
#57
Sorki Kolor, zupełnie Cię pomyliłem z innym gościem Wink

Muszę skrócić trochę włosy, bo nie widać było mapki z mojej lanserskiej koszulki z MRDP a w sezonie nie będzie widać loga RL Big Grin
PrażonyRabarbar   22-01-2010, 19:10
#58
szymek_sq napisał(a):a myślałem że miałem 11:39 czas :d

Szymek, Ty miałeś
11:49
darec2   22-01-2010, 19:31
#59
No i dojechałem ale lekko nie było.
Czas 11:32.
Na razie 2 miejsce w swojej kategorii M4. niestety pewnie niedługo bo jeszcze jedzie gospodarz imprezy dzięki, któremu możemy się pobawić - Pan Marek Wierzchoń.
Mało brakowało a w połowie bym się poddał ale jakoś głupio było nie dojechać.
Koledze Bartkowi sprzęt odmówił skręcania na 1 km. przed metą - szkoda.
Ma jutro w ramach rekompensaty pojechać jeszcze raz.
Strony (9):    1 ... 4 5 6 7 8 9   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.