Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Wirtualne Mistrostwa o Puchar Cyklo
#61
Fajne foty Sylwek.
Wirtualne Mistrzostwa umieszczam w kalendarzu na przyszły rok. Może lepiej się przygotuję. Patrząc z boku myślałem, że to bułka z masłem. A w połowie trasy tak jak Darek miałem ochotę zejść z roweru. Cudem zmieściłem się w 12 minutach, w zasadzie na finiszu całą uwagę poświęciłem na unikanie przeszkód niż pedałowanie. Sterowanie zaczęło szwankować już podczas przejazdu KermitOZa, ja też raz wjechałem niechcący w krzaki.
Impreza bardzo fajna. Kto nie był niech żałuje :-P
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#62
Witam,

Wykreciłem czas 11:57, jak napisał powyżej kolega Smile, ale zaliczyłem długą jazdę po lesie - nie mogłem wjechać z powrotem na trasę !!! Trzeba było wykonać kóło w tył, trochę to niezrozumiałe - straciłem co najmniej kilkanaście sekund.

To kierowanie rowerem nie dla mnie, przydałby się jakiś automatyczny pilot.

Generalnie nie trenowałem ponad miesiac i po jeździe miałem nogi z waty. Smile
Tylko troche dziwne, że nie mam teraz zakwasów.

Ogólnie mówiąc zabawa przednia, gratulacje za pomysł dla sklepów "Cyklo" !

Pozdr.

R...
Mediana
Merida 575, 580, 903

[Obrazek: u6030y2012v3.gif]
Odpowiedz
#63
Wróciłem i była pyszna zabawa. Tak jak napisali koledzy powyżej, sporym problemem była nadsterownośc wirtualnego gostka (wleciałem raz na dłuższy czas w jakieś krzale :mrgreen: ), może gdyby był dzieckiem ery gier komputerowych... No ale nim nie jestem. Dobrze, ze obok stał giancik rozgrzewkowy- było momentami chłodnawo, (po pokojach bujała się TVP Lublin i inni zainteresowani i robili trochę wiatru) dzięki giancikowi było ciepło jak przy kominku. Było bardzo pozytywnie i cieszę się, że tam trafiłem. A mój wynik to 12:55 i jestem z niego bardzo zadowolony. Myślałem, że będzie gorzej.
Edit: dziś o 22 w Panoramie Lubelskiej materiał filmowy z imprezy. Bedzie w nim starszy pan, którego szczerze podziwiam.
Odpowiedz
#64
szymek napisał(a):żeby żałowali Ci co nie spróbowali.
Ech, no niestety braknie możliwości pojechania w tę sobotę, bo cały tydzień był tak zawalony, że nie było kiedy Undecided

Grzesiek skróć tak samo "trochę" włosy jak ja w wakacje :-P
Odpowiedz
#65
Właśnie dostałem info od Sylwii, która dziś się jeszcze załapała na przejazd i rzutem na taśmę wygrała kategorię kobiet z czasem chyba 15:00 Smile Gratulacje dla Sylwii oraz Moniki i Magdy, które także odważyły się wystartować Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Odpowiedz
#66
Już po zakończeniu. Warto było przyjechać, bo forumowicze RL odnieśli sukcesy.

W kategorii kobiet:
I miejsce: Perceive
II miejsce: Monika
IV miejsce: Wawerka

W kategorii "V"
II miejsce: Kolor

W kategorii "I"
III miejsce: Grzegorz_

W kategorii "III"
III miejsce: Darec2
VI miejsce: Mediana

BRAWO!!!

Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem
Niestety nie wszyscy wyróżnieni stawili się na zakończeniu, a szkoda

Zwycięzcą tej edycji został Wojciech Karpiński z wynikiem 10:34

Dla każdego uczestnika bez względu na wynik był pamiątkowy dyplom i wykres z trasy (do odebrania w sklepie)
Odpowiedz
#67
Pogratulować!!!!

Jeśli komuś nie jest na rękę odbierać dyplom i wykres w sklepie na Braci Wieniawskich może go odebrać w sklepie na ul. Wigilijnej.
W tym celu poproszę Wasze imię i nazwisko + nr. kontaktowy. Najlepiej na PW.
O dacie odbioru mogę Was poinformować SMS'em.
Odpowiedz
#68
Brawo dla wszystkich, którzy wzięli udział, zwłaszcza dla tych, którzy zajęli czołowe miejsca Smile Szczególne gratulacje za odwagę dla dziewczyn ze zwycięską Sylwią na czele Smile

PS. Kiedy będą wyniki na stronie?

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Odpowiedz
#69
Dzięki chłopaki, że mnie namówiliście, bo inaczej pewnie bym nie pojechała, a tak to faktycznie okazało się, że to fajna zabawa :-) Raz wpadłam w krzaki, ale jakoś się udało dojechać najszybciej z kobiet... Sorry Monika Big Grin Dowiedziałam się też dzisiaj, że siedzenie od dwóch miesięcy przed kompem to nie jest dobry pomysł i że czas najwyższy rzucać p....
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#70
Są już pełne wyniki na stronie Cyklo
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości