Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Wirtualne Mistrostwa o Puchar Cyklo
#1
Zapraszam wszystkich chętnych do zabawy w zimie na wirtualnym rowerze.
Sklep organizuje już V edycje wirtualnej jazdy na czas w sklepie rowerowym przy ul. Braci Wieniawskich 3.
Zawody odbędą się w dniach 16.01.10 w godzinach 10-13.30 oraz 18 - 22.01.2010 w godzinach 11-17.30.
Zakończenie wraz z wręczeniem dyplomów przewidywane jest na 23.01.2010 o godzinie 13.30.
Udział w zawodach jest oczywiście darmowy!
Odpowiedz
#2
Startowałem w tych zawodach w 2005 i 2007r. naprawdę fajna zabawa, a po wszystkim dostajemy wydrukowany wykres z profilem trasy i parametrami typu : puls, prędkość, moc. Polecam wszystkim Smile Teraz nie ma formy, ale chyba się wybiorę Smile
Odpowiedz
#3
Jak to dokładnie wygląda?
Odpowiedz
#4
W ub. roku miałem ogromną ochotę żeby wystartować, ale jakoś tak się nie zgrało ;/ W tym roku na pewno nie odpuszczę. No tylko, że też formy nie mam ;/

Wygląda to tak, że jedzie się chyba w noskach na góralu wstawionym w trenażer. Przychodzisz, zapisujesz się i jedziesz. Później układają tabelę i wiadomo kto wygrał.

2007 i 2008 wygrywał chyba Tomek Bala, a w ub. roku pod jego nieobecność Wojtek Karpiński. Mocni zawodnicy, ale chociażby z samym sobą trzeba powalczyć Smile

Pamiętajcie: nazwa drużyny: "www.RowerowyLublin.org" Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
A czasowo to +/- ile sobie rezerwować i na jak długą jazdę się nastawić? :-P

Edit. Czy ja mam takie wrażenie czy gdzieś poprzedzający mnie post wsiąkł? :-P
Odpowiedz
#6
kuczy napisał(a):A czasowo to +/- ile sobie rezerwować i na jak długą jazdę się nastawić? :-P

Edit. Czy ja mam takie wrażenie czy gdzieś poprzedzający mnie post wsiąkł? :-P

Masz rację - skasowałem go bo do końca nie jestem pewny co i jak...
Wszystkie "głębsze" informację postaram się opublikować jutro ;-)
Odpowiedz
#7
KermitOZ napisał(a):Wygląda to tak, że jedzie się chyba w noskach na góralu wstawionym w trenażer
Z grubsza tak to wygląda, nie jest to jednak zwykła monotonna jazda na trenażerze tylko coś w rodzaju gry. Przed nami jest ustawiony monitor a my za pomocą kierownicy sterujemy kolarzem Smile Kiedy jedziemy pod górkę albo pod wiatr wtedy jest ciężko kręcić, z góry znowu lekko. Coś jakby symulacja prawdziwej jazdy. Pierwszy przejazd jest na rozgrzewkę i opanowanie sterowania, a drugi to już ogień Wink

Edit:
Live4TheMoments wiesz coś już może na temat dystansu?, bo na stronie Cyklo nic nie ma
Odpowiedz
#8
Hi

Ja staruję, a problemem jest to, że od ponad miesiaca nie jeździłem rowerem i już patrząc na pogodę z jazdy nici, a forma hmm. jaka forma ???

Rok temu była trasa coś ok. 10 km (chyba) - przed startem zawodnik jest ważony. Smile Bierzemy zwykłe butki sportowe i lycre. Smile
Pamiętam, że w 2007 była trasa trochę ponad 7 km, co zajęło mi troche ponad 10 minut, a później wydłużyli trasę.

Jak dla mnie to jest beznadziejne kierowanie tym całym sprzętem, rok tem dwa rowy zaliczyłem i wolałbym żeby tylko pedałować bez skręcania. Smile

Dodam, że nawet w którymś roku byłem na pudle. Tongue
Mediana
Merida 575, 580, 903

[Obrazek: u6030y2012v3.gif]
Odpowiedz
#9
Klasyfikacja jest w zaleznosci od wiekuSmile Nie ma ze wszyscy do jednego wora...Tongue Kobitki od dzielnie , itd. Fajna zabawa byłem startowałem , łatwo jest sie przyzwyczaić do sterowania ale zabawa przednia..
Odpowiedz
#10
felek napisał(a):Live4TheMoments wiesz coś już może na temat dystansu?, bo na stronie Cyklo nic nie ma
Dystans - ok. 7 km. Napewno nie więcej. Trwają właśnie testy tras- do czwartku będzie dokładnie wiadomo jaką będziemy się ścigać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości