Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Wirtualne Mistrostwa o Puchar Cyklo
#11
W sam raz żeby się wyżyć przed sesją :evil:
Odpowiedz
#12
Mam dokładniejsze informacje!
Trasa nazywa się: Calisto Virgo Course.
Dystans: 7200 m.
Wykres wzniesień wygląda mniejwięcej tak:
[Obrazek: 4820ba3fc302f956med.jpg]
Klasy wiekowe:
1. <29 lat.
2. 30-39 lat.
3. 40- 49 lat.
4. 50-59 lat.
5. >60 lat.
6. Kobiety ( brak przedziału wiekowego).
Dodatkowo sklep Cyklo przewidział 15% rabat na części i akcesoria nie objęte promocjami dla osób biorących udział w zawodach Wink
Odpowiedz
#13
Live4TheMoments napisał(a):Zawody odbędą się w dniach 16.01.10 w godzinach 10-13.30 oraz 18 - 22.01.2010 w godzinach 11-17.30.

hej wiadomo kiedy jakie grupy wiekowe będą jeździć?
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#14
Fajne, ustawiamy się jakoś ? może być niezła zabawa Big Grin
Odpowiedz
#15
właśnie chciałem się dowiedzieć czy ta najmłodsza kategoria stratuje jako pierwsza?
Czy to wg zapisów jest organizowana kolejność?
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#16
Szymek, startujesz kiedy Ci pasuje, w godzinach które podał Live4TheMoments,
Jak akurat trafisz, że nie będzie kolejki to się zapisujesz i od razu jedziesz, kategoria wiekowa ma znaczenie tylko przy układaniu wyników
Diablo, myślę, że w jakiejś dużej grupie nie ma sensu jechać, bo zanim wystartuje ostatnia osoba to będzie się musiała długo naczekać, ja prawdopodobnie wybiorę się w poniedziałek przed południem
Odpowiedz
#17
Czyli gatki mozna wziasc bedzie gdzie sie przebrac?? Czy na zadku juz maja byc?? Buty z pedlkami mozna tez wziąść, bedzie istniala mozliwosc zalozenia na czas przejazdu??
Odpowiedz
#18
ironsnake napisał(a):Czyli gatki mozna wziasc bedzie gdzie sie przebrac??
Jak najbardziej. Jest miejsce do przebrania się ;-)
ironsnake napisał(a):Buty z pedlkami mozna tez wziąść, bedzie istniala mozliwosc zalozenia na czas przejazdu??
Startujemy w pedałach z noskami. Nie ma możliwości uczestnictwa w zawodach w pedałach SPD.
Odpowiedz
#19
Wstępnie ustawiłyśmy się z Moniką, żeby spróbować swoich sił w tej zabawie :mrgreen: (oj będzie ciężko, bo ja ze 4 m-ce na rowerze nie siedziałam :lol: ) w sobotę w godz. ok. 11 - 12
Jak ktoś ma ochotę dołączyć to dajcie znać :-D , to się ustawimy wspólnie jakoś konkretniej np. 11.45 w Cyklo
Odpowiedz
#20
to nie fajnie, że nie można przykręcić swoich pedałów Undecided
Jest się tam na czym rozgrzać przed startem ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości