Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Wirtualne Mistrostwa o Puchar Cyklo
#21
Pierwszy przejazd jest na tzw. "rozgrzewkę" i wczucie się w trenażer, a drugi jest już na czas który będzie wliczał się w ranking.
Odpowiedz
#22
Live4TheMoments napisał(a):Dodatkowo sklep Cyklo przewidział 15% rabat na części i akcesoria nie objęte promocjami dla osób biorących udział w zawodach Wink
A ten rabat to tylko podczas zawodów czy na stałe?Smile
Odpowiedz
#23
No niestety ;-) Rabat dotyczy tylko i wyłącznie osób które brały udział w zawodach w czasie ich trwania.
Odpowiedz
#24
Zabawa przednia :-D Tylko przy zmęczeniu łatwo wpaść w przeszkodę na trasie :-P Przy okazji pozdrowienia dla ekipy z forum, która się dzisiaj zjawiła :-)
Odpowiedz
#25
Dużo ludzi było dzisiaj od nas?
Można prosić o jakieś szczegóły na temat czasu przejazdu? Wink
Odpowiedz
#26
Ja miałem 12:24 o ile dobrze pamiętam. Z forum byli jeszcze Monika, Wawerka i Bart. Niech sami się pochwalą czasami ;-)
Odpowiedz
#27
anodamian napisał(a):Ja miałem 12:24 o ile dobrze pamiętam. Z forum byli jeszcze Monika, Wawerka i Bart. Niech sami się pochwalą czasami ;-)

hihi, ja to się nie mam czym chwalić, chyba 18 minut z kawałkiem, ale nie jest wcale tak łatwo sterować wirtualnym ludzikiem, nie władować się w krzal lub nie rąbnąć o kamień :lol:
ale zabawa bardzo fajna :mrgreen:
Odpowiedz
#28
anodamian napisał(a):Ja miałem 12:24
Oj, Dziewczęta miały chyba lepszy czas ;-) .

Monika i Magdą dały piękny popis jazdy na rowerze bez przedniego koła ;-) ( momentami bez trzymanki Confusedhock: ).
Przed startem mówiły: "ja tak lajtowo, ja tak lajtowo pojadę, turystyczno-rekreacyjnie,...", a jak kierownik sklepu kliknął START!, to... ogień! :evil: .
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#29
A potem Monika jeszcze miała energię na naukę jazdy na nartach i zdobyła ogromne uznanie u instruktora.....to się nazywa ogień :-D
Odpowiedz
#30
Wszystko pięknie tylko dlaczego takie mistrzostwa odbywają się poza "sezonem"?
tylko przełaj
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości