Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Wirtualne Mistrostwa o Puchar Cyklo
#31
marzyciel9 napisał(a):mistrzostwa odbywają się poza "sezonem"?

jakim sezonem?? [rower sport całoroczny!]
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#32
szymek_sq napisał(a):jakim sezonem?? [rower sport całoroczny!]

Człowieku, ja poniżej 0 st. C to z domu nie wychodzę ;-)
tylko przełaj
Odpowiedz
#33
Chciałbym dodać, że Monika oszukiwała gdyż jechała z autopilotem :mrgreen: Ponadto skracała drogę przez las, a jej zawodnik jako jedyny popijał na trasie :lol:
Odpowiedz
#34
anodamian napisał(a):Ponadto skracała drogę przez las, a jej zawodnik jako jedyny popijał na trasie :lol:

hahaha, no tak popijał zimne piwo i zagryzał czipsami :lol:
jak ktoś chce zobaczyć, jak to wszystko wygląda (tzn. zawody, nie popijanie i zagryzanie) to wrzuciłam kilka symbolicznych fotek do galerii
Odpowiedz
#35
Wawerka napisał(a):to wrzuciłam kilka symbolicznych fotek do galerii
a gdzie jest ta galeria, nowy jestem i nie wiem TongueP :-(
Odpowiedz
#36
Zajrzyj na główną, tam są linki Smile
Odpowiedz
#37
Chyba mam kłopoty ze wzrokiem bo na głównej nic nie widze :-( :-( :-(
Odpowiedz
#38
http://rowerowylublin.org/index.php?opti...&Itemid=73 - link do galerii na głównej.

http://picasaweb.google.pl/rowerowylubli...ucharCyklo - link do właściwej galerii Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Odpowiedz
#39
Dziękower Smile
Odpowiedz
#40
No ja wiedziałam, że bez obciachu się nie obędzie… :-P
Mój czas to coś koło 15 minut (jak na 4 miesiące bez roweru – to myślałam , że gdzieś z pół godziny mi zejdzie..)
Ale jak wspominał już Damian –okazało się , że moja wirtualna rowerzystka (długowłosa blond – wypisz wymaluj Kermitooz :mrgreen: ) jakoś nie chciała skoordynować się z moją kierownicą. I zwiedzała nie tylko przydrożne lasy nad i poniżej poziomu morza, ale też chyba i inne czasoprzestrzenie. Panowie z Cyklo zadziwieni byli w każdym bądź razie nowymi możliwościami tras i krajobrazów… :mrgreen:
Wniosek z tego taki, że rower wirtualny zdecydowanie nie dla mnie, ale zabawa była przednia, a rozgrzewka przed nartami jak znalazł ;-)
orientuj...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości