Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01.12.2019, godz.9.30, Abramowicka
#1
Może ktoś miałby ochotę na takie rekreacyjne [Obrazek: icon_wink.gif] kółeczko? Start tak jak na mapce, godz. 9.30. https://ridewithgps.com/routes/31521721
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Jurku? W grudniu już się nie jeździ rowerem.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#3
(28-11-2019, 20:27)Bart napisał(a): Jurku? W grudniu już się nie jeździ rowerem.

Big Grin No jakby zauważyłem. Tongue Ale ja sobie pokręcę. Aha. I jakby co od grudnia do końca lutego obowiązuje klauzula, że jak nikt się nie zgłosi to ustawka może się odbyć, ale nie musi, o tej godzinie, albo innej nie mówiąc już o miejscu wyjazdu i to bez podawania do publicznej informacji. Tongue
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Ja rozważam ale potwierdze jutro do 23Wink ale napewno rekraacja? Wink
Odpowiedz
#5
(28-11-2019, 22:32)Jurek S napisał(a): Aha. I jakby co od grudnia do końca lutego obowiązuje klauzula, że jak nikt się nie zgłosi to ustawka może się odbyć, ale nie musi, o tej godzinie, albo innej nie mówiąc już o miejscu wyjazdu i to bez podawania do publicznej informacji.
Aha, w takim razie ja się zgłaszam Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#6
(29-11-2019, 09:05)damian.s napisał(a):
(28-11-2019, 22:32)Jurek S napisał(a): Aha. I jakby co od grudnia do końca lutego obowiązuje klauzula, że jak nikt się nie zgłosi to ustawka może się odbyć, ale nie musi, o tej godzinie, albo innej nie mówiąc już o miejscu wyjazdu i to bez podawania do publicznej informacji.
Aha, w takim razie ja się zgłaszam Wink

Przyjmuję tylko poważne propozycje  Big Grin Tongue
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#7
Jade Wink moze dam rade za Toba Smile
Odpowiedz
#8
(29-11-2019, 19:04)kofi napisał(a): Jade Wink moze dam rade za Toba Smile

Nie licz, że za mną bo to ja liczę na Twoje koło. Smile 
Ale obserwuj temat bo wyjazd uzależniony od pogody, tzn bez opadów i bez gołoledzi. Sad
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#9
W grudniu nie da się jeździć.??? Jak nie jak tak. Big Grin Dzisiaj pogoda idealna do jazdy, a jeszcze pokombinowałem z kierunkiem jazdy więc prawie cały czas z wiatrem i z górki. Tongue Dzięki super ekipie za wspólne kręcenie.
Zdjęcia na FB od Jaro.

https://www.facebook.com/jaroslaw.adamcz...8635225490
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#10
(01-12-2019, 20:55)Jurek S napisał(a): W grudniu nie da się jeździć.??? Jak nie jak tak. :

Po zmianie roweru niewiele osób utrzyma się za Jurkiem Wink
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości