Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym w Kurowie 08.12.2019
#1
W niedzielę, na terenie dawnej mleczarni w Kurowie spotkali się miłośnicy dwóch kółek w wersji przełajowej, czyli CX (jeżeli coś pomyliłem, to proszę o korektę). W kategorii Amator startował dawny Prezes RL - Grzesiek Mazur. Tak się składa, że uwieczniłem go na zdjęciu, a zdjęcie bierze udział w konkursie fotograficznym zorganizowanym na fb.
W związku z tym mam prośbę do Szanownych forumowiczów o wsparcie w postaci "lajków" pod zdjęciem.
Link do konkursu - https://www.facebook.com/maydayteam/post...3342444792
A zdjęcie ... (na moim profilu na fb więcej zdjęć z tej imprezy)
[Obrazek: 79473688_1018813798459220_43670778727544...e=5E70DD7F]
ja na STRAVA

Odpowiedz
#2
Dzięki za foto, ale słabe zdjęcie sobie wybrałeś żeby zawojować coś w konkursie. Jakbyś wrzucił kogokolwiek innego to na pewno dostałbyś więcej lajków, a tak to kamerka przejdzie bokiem Smile

PS. Teraz już wiem kto mi machał jak się rozgrzewałem Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
(11-12-2019, 13:34)KermitOZ napisał(a): Dzięki za foto, ale słabe zdjęcie sobie wybrałeś żeby zawojować coś w konkursie. Jakbyś wrzucił kogokolwiek innego to na pewno dostałbyś więcej lajków, a tak to kamerka przejdzie bokiem Smile

Hehehe, trzeba było doradzać wcześniej  Tongue Tylko, że mi raczej na kamerce nie zależy, bo jakoś nie widzę się w roli reżysera w trakcie jazdy rowerkiem. Chyba, że na sprzedaż  Angel
Zresztą na pierwsze miejsce musiałbym mocno agitować, bo Wuefista Triathlonista pierwszego dnia nałapał ponad 150 lajków.
Najchętniej chciałbym dostać jakieś ciuchy rowerowe, ale z ciuchów, to widzę tylko koszulka polo. Jutro koniec konkursu, zobaczymy.
ja na STRAVA

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości