Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum żyję ?
#1
W internecie dzisiaj przypadkowo zobaczyłem że Ktoś zadawał pytanie czy w Lublinie ludzie umawiają się na ustawki rowerowe i gdzie ....., a to pomyślałem że zajrzę na tak kiedyś bardzo popularną stronę .........
Odpowiedz
#2
Tutaj zaglądać można, ale często ustawki są bardziej widoczne na Facebook w grupie: https://www.facebook.com/groups/452650085824723/ , a tak być nie powinno, bo nawet jeżeli, to dla mnie pierwszeństwo ma forum, a portale społecznościowe są niżej, ale to nie na wszystkich działa.
Odpowiedz
#3
Myślimy tak samo , ja od samego początku a nawet wcześniej miałem okazję korzystać z tej strony i wiele kilometrów z niektórymi osobami przejeździłem i dla mnie była to wielka frajda móc odkrywać nowe drogi poznawać nowych ludzi , przed erą GPS w zasadzie to była jedyna możliwość zapuszczenia się w nieznane z gwarancją pewnego powrotu  do domu , Przewodnik z GPS-em analogowym ( mapa + kompas)  zawsze był , w moim przypadku zazwyczaj był to Jurek,  którego Wszyscy  tutaj znali .
Odpowiedz
#4
Jestem z Wami , też mi szkoda , że to wszystko dzieje się teraz na fejsie , taki groch z kapustą . Forum RL-a było [ jest ] super Rolleyes .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#5
Ja osobiście wolę zostać w tym "mezozoiku" Wink , nawet jeśli jest tam więcej publikacji, to ja będę wszelkie propozycje najpierw umieszczał tutaj, a dopiero później, nawet alternatywnie, na fejsie.
Odpowiedz
#6
Nie chcę być wredny, ale widziałem informację, że Facebook ma być płatny i w tą wiadomość nie bardzo mi się chce wierzyć, właściwie także rzeczywistości się nie ominie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości