Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odkładanie kasy
#1
Jak to jest z Wami? Odkładacie kasę czy wydajecie wszystko na bieżąco? 

Sam staram się odkładać ale różnie to bywa hmm
Odpowiedz
#2
(25-04-2019, 10:46)piot napisał(a): Jak to jest z Wami? Odkładacie kasę czy wydajecie wszystko na bieżąco? 

Nie wiem jak inni ale ja od zawsze odkładam po parę groszy Wink
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Ja również staram się odkładać ale rożnie to bywa, o tyle dobrze że nie biorę pieniędzy z już odłożonych.
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#4
(25-04-2019, 21:38)makary napisał(a): Ja również staram się odkładać ale rożnie to bywa, o tyle dobrze że nie biorę pieniędzy z już odłożonych.

To podstawa Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
Od początku roku wziąłem się troche z siebie oraz staram się bardziej przykładać uwagę do swoich funduszy. Od stycznia robię sobie zestawienie wydatków, planuję tak przez kilka miesięcy aby zobaczyć na co najwięcej się wydaje kasy. Oraz na czym mozna oszczędzić.
Kupiłem troche waluty, złotówka nie jest jednak tak stabilną walutą jak euro czy dolary
Część odłożyłem na koncie oszczędnościowym, oprocentowanie nie jest wysokie ale coś tam wpadnie...
https://polakoszczedza.pl/konto-bankowe-...z-kuriera/
Wiele kont oszczędnościowych da się obecnie otworzyć przez internet bez konieczności czekania na kuriera.
Odpowiedz
#6
Ech. Fajnie by było oszczędzać. Ja zamiast tego, jeżeli mam zamiar coś kupić konkretnego wolę jednak zakup na raty nieoprocentowane. Potem mam w głowie, że mam coś do spłacenia. Oczywiście i ta forma jest lekko ryzykowna. Gdybym mógł oszczędzać większe kwoty poszedłbym w ziemię ogólnie nieruchomości. Widzę trendy na rynku. Pożyczki społecznościowe.... czy to nie jest śliski temat?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości