Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trenażer czy rolka?
#11
Wydaje mi ze tacx jest lepsza firma, ale po elite widac ze jest z okładzina wyciszającą.
Odpowiedz
#12
Michal napisał(a):Wydaje mi ze tacx jest lepsza firma, ale po elite widac ze jest z okładzina wyciszającą.

Mieszkam w bloku więc wyciszenie bardzo by sie przydało. Gdybym był Panią (nikomu nie urażając) to wziął bym elite, bo jest czerwony tak jak moja kolarka Big Grin Elite jest też tańszy o te kilka złotych.

Z drugiej strony Tacx niby lepsiejsze?

Na zastanawianie się mam spokojnie czas do końca miesiąca, bo i tak i tak muszę czekać na wypłatę Tongue Jeśli ktoś ma ochotę zamawiać coś z cr.pl to można razem, zawsze to 17 złotych na dwa lub więcej. Pozostaje tylko dylemat: niebieski czy czerwony?
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#13
Jeśli ktoś szuka trenażera to polecam ten temat na forum szosowym, ogromna ilość informacji i opinii

http://forumszosowe.org/printview.php?t ... fb1230016d

Dorzucam też inny ciekawy link:

http://www.insideride.net/
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#14
Od paru dni jestem bardzo szczęśliwym posiadaczem trenażera rolkowego Elite-Parabolic Roller
Początki były trudne, trzeba było się przełamać i w końcu przestać trzymać się ściany Tongue Nie obyło się bez ofiar (potrąciłem babcię) Tongue Z resztą sami zobaczcie:
Mój pierwszy raz na rolce Wink

Kilka wniosków po pierwszym treningu:
- Jazda jest bardzo męczącą, chodź sam nie wiem czemu...
- Są małe opory toczenia dlatego jeździ się szybciej. Nie jeżdżę przez zimę wcale, a na pierwszym treningu wyciągnąłem średnią 30km/h
- Jest strasznie NUDNO!!! Pedałujesz. pedałujesz i patrzysz na licznik i widzisz, że jedziesz dopiero 2 minuty Sad
- jest też strasznie gorąco, bo nie ma pędu powietrza i człowiek poci się niesamowicie.
- żeby napić się wody w bidonie musiałem się zatrzymywać, nie opanowałem jeszcze tak dobrze równowagi.
- rolka po bokach jest stożkowa co powoduje, że bardzo trudne jest wypaść z rolki w bok. Niestety udało mi się wypaść parę razy do przodu Smile
- dużo słyszałem, że rolka jest głośna. Moja nie jest. Jeździłem na Maxxisach Detonator, dźwięk jaki wydaje rolka to taki głośniejszy szum. Dość dobrze słychać na filmie.

Ogólnie to mi się podoba i jestem pewny, że spełni moje oczekiwania. Wiadomo jednak, że nie jest to to samo co normalny trening po drodze.

Jakby ktoś miał jakieś pytania co do rolki lub chciał się przejechać to zapraszam Tongue

Dziękuję bardzo za porady i pomoc w zakupie Smile
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#15
Dobry jesteś :-) ale babcia jest najlepsza :mrgreen:
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#16
hehe dobry filmik :-P szczególnie pierwsza gleba :mrgreen: gdybym nie wiedział, że pierwszy raz na rolkach to bym pomyślał ze cos piłeś hehe. ale dobrze Ci idzie.
Odpowiedz
#17
"Pusty jak cholera" Hahaha Big Grin Filmik wymiata. Na początku kiepsko, ale później to Michał już śmiga kozacko Big Grin Zawsze byłem przeciwnikiem trenażerowania, ale teraz chyba też chce taką zabawkę Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#18
Należą Ci się gratulację za odwagę, że wybrałeś rolki a nie trenażer na tylne koło. Początki nigdy nie są łatwe, ale dojście do takiej wprawy, żeby swobodnie pić z bidonu i wstawać z siodełka to tylko kwestia czasu ;-) Filmik, który załączyłeś ogląda się jak dreszczowiec jakiś Confusedhock: Na początku ostra wywrotka, później napięcie i oczekiwanie na większe bum jak robisz te zygzaki :-o , no i jeszcze motyw z babcią ;-) Może zbyt wiele widziałem tandetnego kina i stąd moje oczekiwanie na krwawe rozwiązania w dalszej części, a zamiast tego widać postęp (byłem rozczarowany :-P ).
Co do nudy polecał bym w trakcie słuchać muzyki, albo coś oglądać. Dziś jak jeździłem na swoich psełdo-rolkach tak się wciągnąłem w oglądanie, że wyszło mi prawie 2 godziny treningu 8-)
Odpowiedz
#19
eee.. no ładnie Ci idzie! A babcia nieziemska :-D "Ale pusty łeb!" :-D
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#20
KermitOZ napisał(a):"Pusty jak cholera" Hahaha Big Grin

Babcia krzyczy: "Pusty łeb- cholera" Tongue

grzegorz_ napisał(a):Należą Ci się gratulację za odwagę, że wybrałeś rolki a nie trenażer na tylne koło.

Dzięki Smile

grzegorz_ napisał(a):Co do nudy polecał bym w trakcie słuchać muzyki, albo coś oglądać. Dziś jak jeździłem na swoich psełdo-rolkach tak się wciągnąłem w oglądanie, że wyszło mi prawie 2 godziny treningu 8-)

Ja słuchałem radia przez słuchawki, tak się wsłuchałem że zacząłem śpiewać jakaś znaną piosenkę ;P A co do filmów, to chyba przed telewizorem lub laptopem sobie rolkę ustawię.
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości