Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trenażer czy rolka?
#21
michalbrodowski napisał(a):A co do filmów, to chyba przed telewizorem lub laptopem sobie rolkę ustawię.

Na rolkach, trenażerze na tylne koło, czy na rowerze stacjonarnym jest podobnie, jeśli nie tak samo, nudno.
Ja na stacjonarnym rowerku prawie zawsze muszę coś oglądać, żeby wytrzymać dłużej niż godzinę. Jednak nie mam telewizora i tu jest lekki problem, bo na kompie to już mam wszystko obejrzane Smile Dlatego na razie, do momentu zakupu telewizora, oglądam to, co już widziałem.
I tak dwa tygodnie temu obejrzałem dwa filmy. Jeden bardzo długi, drugi krótszy i jechałem 4 godziny, z przerwą ok. 2 - 3 minuty po 3 godzinach jazdy non-stop.

Natomiast wczoraj nie chciało mi się włączać komputera i przejechałem 53,5 km w 2 godziny przy radiu Smile
Odpowiedz
#22
Ja nie wyobrażam sobie, że można rolkować bez oglądania filmu/wyścigu czy czegokolwiek Big Grin Na upartego to jak się jedzie na trenażerze nierolkowym to nawet książkę można czytać Big Grin Dobry sposób na nadrobienie zaległości filmowych, chyba na następną zimę sprawię sobie takie urządzenie, bo filmy i tak oglądam, a tak to bym jeszcze coś potrenował Big Grin

W ogóle to można by taki ustawki organizować filmowe: w kilka osób na trenażerach i co dziś oglądamy? Big GrinDD

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#23
Przy takim hałasie to każdy będzie musiał mieć własne słuchawki do telewizora podłączone. :-)
Odpowiedz
#24
no albo trzeba będzie postawić porządne kino domowe, z dobrym wzmacniaczem i konkretnymi głośnikami! Big Grin


rower stacjonarny (mój) też trochę hałasuje (nie wiem, czy porównywalnie z rolkami, film Michała oglądałem bez dźwięku na razie. w domu obejrzę z dźwiękiem). więc jak coś oglądam na kompie to z samych głośników wbudowanych w laptopie jest z reguły za cicho. muszę podłączać zewnętrzne głośniki, które są baaaardzo słabe, mają z 10 cm wysokości i kosztowały chyba 20 zł. z nimi jest już OK. słychać dobrze
Odpowiedz
#25
Ja kina domowego nie mam, ale kolumienki dają radę, więc jak kupię trenażer to zorganizuję pierwszą trenażerową ustawkę RL. W 3-4 osoby na luzie można u mnie śmigać Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#26
maYkel napisał(a):Przy takim hałasie to każdy będzie musiał mieć własne słuchawki do telewizora podłączone. :-)

Jakim hałasie? Smile

Od jutra na stołeczku przed rolką stawiam laptop i włączam: wszystkie filmy świata! Polecam tą stronę dla domowych rowerzystów Wink
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#27
Widze ze jesteś bardzo zadowolony z zakupuSmile To dobrze Smile Jesteś hardcorem jedziesz pierwszy raz i od razu w spd, gratulujeSmile Nie masz za niskiego ciśnienia w tylnim kole? Bo coś za bardzo jak bys skakał..
Odpowiedz
#28
Michal napisał(a):Nie masz za niskiego ciśnienia w tylnim kole?
Imo ma dobre ciśnienie w tylnym kole, po prostu jeszcze się nie przyzwyczaił i nie nabrał techniki. Michał jest hardkorem nie dlatego, że jeździ w crankach (jak się jeździ? Wink), ale dlatego, że wytrzymał ze mną do końca MRDP ;D

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#29
Spokojnie już niedługo pokaże jazdę bez trzymankiSmile Swoja droga kolega na zgrupowaniu jak ,siadł pierwszy raz na rolkach to po 5 minutach już naginał bez trzymania i rzucania się. A co masz na myśli z tym MRDP? BTW . Jak bys był chętny na takie urządzenie to służe kontem na cr.pl, tak jak MichałowiSmile Swoja droga wykorzystaliśmy jakis bład systemu bo po bardzo okazyjnej cenie kupiłBig Grin
Odpowiedz
#30
Michal napisał(a):Widze ze jesteś bardzo zadowolony z zakupuSmile To dobrze Smile Jesteś hardcorem jedziesz pierwszy raz i od razu w spd, gratulujeSmile Nie masz za niskiego ciśnienia w tylnim kole? Bo coś za bardzo jak bys skakał..

A co ja będę się pitolił! SPD jak zawsze i heja Tongue Ciśnienie miałem za niskie, bo jak tylko przyszła rolka to rozłożyłem ją i wziąłem rower jaki stał nie sprawdzając NIC! Tongue Czasem troszkę dobijałem obręczą do rolki...

KermitOZ napisał(a):
Michal napisał(a):Michał jest hardkorem nie dlatego, że jeździ w crankach (jak się jeździ? Wink), ale dlatego, że wytrzymał ze mną do końca MRDP ;D

Z tego powodu to należy mi się dożywotni tytuł HARDCORA WSZECHCZASÓW!!!

Michal napisał(a):Jak bys był chętny na takie urządzenie to służe kontem na cr.pl, tak jak MichałowiSmile Swoja droga wykorzystaliśmy jakis bład systemu bo po bardzo okazyjnej cenie kupiłBig Grin

Polecam konto Michała na "CR" samo z siebie generuje duże rabaty Tongue
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości