Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Majówka 2020 - Bieszczady - ODWOŁANE!!!
#1
W dniach 30.04 - 3.05 Rowerowy Lublin wybiera się w Bieszczady. Tym razem za bazę naszej majówki wybraliśmy urocze, ustronne i ciche miejsce. BAZA mieści się nieopodal miejscowości Hoszowczyk. Miejsce to jest owiane wieloma legendami, wspomnieniami wielu Lublinian. Wśród swoich znajomych znajdziecie na pewno osoby które tam były. [url=https://e-turysta.pl/domki-goralskie-ustrzyki-bieszczady-ustrzyki-dolne-133078.html][/url]
[Obrazek: fbac5d401bc2e799med.jpg]
Co tu się dużo rozpisywać. No może jedna uwaga: BRAK ZASIĘGU GSM. Aby się kontaktować ze światem trzeba trochę wejść na górkę. Brak sąsiedztwa, sklepu obok nie uświadczymy a po zakupy trzeba jechać 3km do Hoszowa lub około 5 do Ustrzyk Dolnych.
Zarezerwowaliśmy dwa domki z trzech jakie się tam znajdują. W każdym 5 pokoi i zmieści się 11 osób. Koszt wynajęcia domku to 250pln za dobę także cena atrakcyjna. 
Co do jazdy na rowerze po okolicy... Każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotuję ciekawe trasy, takie aby każdy mógł się nasycić tym rejonem Bieszczadów.
Odpowiem na pytania jeżeli takowe się pojawią.
Lista chętnych:
1. Noorbi
2. mraugorzata
3. truskafka
4. katka
5. marecky
6. Sobol
7. Jan Grudziński
Odpowiedz
#2
Dobry wieczór ! Proszę mnie dopisać do listy , jak wirusy albo inne plagi nie przeszkodzą to pojadę.
Odpowiedz
#3
Tak wstępnie przeglądałem trasy jakie mamy w zasięgu 50-70km... Jest pięknie. Pasma górskie: Równia, Żuków i Otryt, Zalew Soliński. Czasu na czytanki i pogaduchy przy kominku tudzież ognisku także nie zabraknie. Czekam na deklaracje. Jeden domek został już opłacony. Na drugi mamy tydzień czasu.
Odpowiedz
#4
(29-02-2020, 21:52)Jan Grudziński napisał(a): Dobry wieczór ! Proszę mnie dopisać do listy , jak wirusy albo inne plagi nie przeszkodzą to pojadę.

No i wypaplałeś Janku. Wirusy i inne plagi! Noż urwał nać. A miało być tak pięknie.
Odpowiedz
#5
Mam nadzieję ,że jeszcze będzie pięknie , wystarczy tylko przesunąć termin wyjazdu do czasu gdy jaśnie nam panujący zmniejszą ograniczenia. Może jest to możliwe ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości