Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07.03.2020 godzina 7:30 Kraśnicka/Wojciechowska 200km
#1
Witam. 
Jeżeli prognozy pogodowe się potwierdzą (sobota ma być bez opadów i słoneczna) zapraszam na kółko https://ridewithgps.com/routes/32035901 .Godzina wyjazdu raczej między 7/8 . Potwierdzenie wyjazdu oraz dokładna godzina będzie podana do piatku do godziny 12. Średnie tempo raczej w okolicach 24/25 km/h . Obiad planowany w Piaskach. Jak ktoś nie bedzie się czuć na siłach jechać całej trasy zawsze może odbić w prawo do Lublina Smile . Pozdrawiam Kofi
#2
Potwierdzam wyjazd. Start o 7:30 ze skrzyżowania Krasnickie/Wojciechowska.
Pozdrawiam Kofi
#3
Jak tam Tomku?
Masz chętnych?
Pojedziesz sam?
Terenikiem to ciągnikiem.
#4
1. Ok Wink dzieki
2. Jakies pojedyncze zainteresowanie jest.
3. Jutro zobaczymy.
#5
I jak się udała wycieczka? Po zdjęciach w sieci widać że chyba nawet z 6-7 osób się pojawiło.
[Obrazek: button-2524-black.png]
#6
Właśnie Tomku? Też jestem ciekaw.
Terenikiem to ciągnikiem.
#7
Mijaliśmy Tomka w okolicach Łęcznej Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
#8
Wycieczka oczywiście się udałaSmile każdy z jej uczestników był zadowolony Smile Wszyscy zrobilili zakładane 200 km Smile
#9
Jest tu jeszcze jakiś moderator? Tongue Kiedyś nie do pomyślenia było, żeby ta wycieczka znalazła się w tym dziale. Kompletne bezhołowie tutaj panuje. A nie jest to bez znaczenia dla idei, dla której był powołany RL. Sad Przychodzi jakiś gościu, zagląda do działu Rekreacyjnie i turystycznie i co widzi? Exclamation
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
#10
Tongue 
Jurku. Zapewniam Cię, że moderatorzy czuwają nad forum. Cool Z tego co napisał Tomek była to wycieczka jednodniowa... podkreślił, wycieczka. Tongue I wydaje mi się a wręcz jestem pewien, że dla grupy Tomka była to wycieczka. Tongue Na pewno zajęła cały dzień więc jest w odpowiednim dziale. I jeszcze jedno. Podając średnią prędkość trzymał się założeń i nikogo nie zgubił. Blush Gdyby było inaczej, uważałbym to za naganne Sad Angry


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości