Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lasy Janowskie 08 III 2020 godzina 8:30
#1
Witam 
Rok temu przejechałem tą trasę z Mariobroker i bardzo mi się spodobała Smile. Mam nadzieję że nie zostanę posądzony o plagiat i że Mariusz się na mnie nie obrazi za wykorzystanie narysowanej przez Niego trasy Smile, ba może nawet się ze mną zabierze Smile
Plan jest taki startujemy o 8:30 z Tamy na Zalewie Zemborzyckim jedziemy do Zaklikowa (gdzie może tym razem uda się coś ciepłego zjeść) 
Później o 15:43 mamy pociąg do LBN lub jak się nie wyrobimy o 17:12

Trasa

Ps Jedziemy tylko przy w miarę znośnej pogodzie
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#2
Makary. W Zaklikowie może być słabo z jedzeniem. Ale jakbyś odbił na Pikule to przy DK19 masz zaj.... golonkę i inne ciepłe jedzenie. "Zajazd przy kominku" o tum mówię.
Trasa fajna. Gdybym miał czas z chęcią bym się poturlał. jakiś czas temu z Sobolem jeździliśmy na golonkę a potem do Stalowej Woli na pociąg. Przez Zaklików jechaliśmy też do Sandomingo... ale wtedy to była pogoda na zabicie ponad 30stC.
Odpowiedz
#3
Dzięki za info
Jak byś znalazł jednak czas to przewodnikiem nie pogardzimy Smile
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#4
Makary bardzo proszę Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
Czas się zbierać ale ze względu na brak zainteresowania nie zajeżdżam na tamę. Trasa ogólnie znana tak więc można nas gonić Wink
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości