Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02.08.2020, godz. 9.00, skrzyż Spół.Pracy/Węglarza
#1
Trochę ambitniej, ale nie co do tempa tylko dystansu. Będę pilnował, żeby nie przekraczać średniej 24km/h. Pojedziemy w kilka ciekawych miejsc z ładnymi widokowo trasami. Trasa mniej więcej taka: https://ridewithgps.com/routes/32912717
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
#2
Może i jechałbym, ale Jurku  Idea   ile będzie km po kamyczkach, polnych drogach i kurzu o strukturze cukru pudru, który tak bardzo lubisz  Wink
Terenikiem to ciągnikiem.
#3
I czy będzie po drodze czas na jakiś obiad na ciepło czy trzeba się nastawiac tylko na kanapki i ewentualnie banana? Dla kolegi pytam Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
#4
(31-07-2020, 11:46)Bart napisał(a): Może i jechałbym, ale Jurku  Idea   ile będzie km po kamyczkach, polnych drogach i kurzu o strukturze cukru pudru, który tak bardzo lubisz  Wink

Big Grin Ale żarcik. Big Grin Może bym i uwierzył, ale Bartq... Tongue
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
#5
Dzięki za ustawkę , wszystko było tak jak Jurek obiecał mi wyszedł dystans 168km ze średnią 25,5 km/h , troszeczkę się działo była jedna awaria , ze szczęśliwym końcem bo uczestnik cały dotarł szczęśliwie do domu .
Pozdrawiam Piotrek
ps. ups myślałem cały czas że Jurek napisał średnia 25 , ale każdy wie że to w granicach błędu statystycznego 24 czy 25 to prawie to samo , czyli było wszystko tak jak Jurek pisał.
#6
Nasza Chełmska pętelka to 169km, średnia 25,01km/h. I mimo kryzysu w okolicach Trawnik jestem cały zadowolony. [Obrazek: 1f603.png]:D Parę ciekawych miejsc zobaczyliśmy, fajną trasę zrobiliśmy, ale przede wszystkim z ekipą, z którą dobrze się jeździ.
Tutaj trochę zdjęć
https://www.facebook.com/jurek.storczyk/...6378371237
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
#7
Poza ciupcianiem z przystankami na początku, i kilkoma odcinkami asfaltu pod MTB, nawet Kuba Czarodziej nie miałby się do czego przyczepić
Generalnie wyjazd rekreacyjny, był czas na pogaduchy, gdyby ktoś miał kanapki, spokojnie zjadłby w trakcie jazdy.
Zachęcam wszystkich leniuchów, dokuczaczy i nastawionych anty do wyjazdów z Jurkiem S.

Na koniec zagadka: gdzie jest przerzutka?
[Obrazek: 3f6b41699994.jpg]
Terenikiem to ciągnikiem.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości