Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Góry Jesienią 17-20 września 2020 Beskid Sądecki
#11
O, widzę, że zbiera się stara dobra paka. To ja też jadę!
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#12
Marcin. Super. Ja już smaruję łańcuch.
Odpowiedz
#13
Poproszę 1szt. dzięki Smile
EDIT: ale ekipa Big Grin
Grzegorz
Odpowiedz
#14
Hmmm... w weekend poprzedzający jadę Maraton Północ - Południe, a po nim mam urlop. Jak nie zginę gdzieś w trakcie to może się pozbieram w dwa dni Wink

Mocno wstępnie bym się pisał. Ja + Osoba Towarzysząca Wink.

PS. Nie widzę na liście Przedstawiciela sił powietrznodesantowych Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#15
piszę się Big Grin
Odpowiedz
#16
Jaworki zostały chyba zaliczone do czerwonej strefy , może zamienić je na zielone Bieszczady ?
Odpowiedz
#17
Odpowiadam na obawy Janka.
"W strefie czerwonej obowiązują m.in. zakaz organizowania kongresów i targów oraz działania sanatoriów, wesołych miasteczek i parków rozrywki. W siłowniach określono limit osób – jedna na 10 mkw. Obowiązuje także nakaz noszenia maseczek w przestrzeni publicznej. W weselach i innych uroczystościach rodzinnych nie może brać udziału więcej niż 50 osób."
Jedynym mankamentem przebywania w przestrzeni tego powiatu, dla nas, to noszenie maseczki w miejscach publicznych z wyłączeniem sytuacji gdy odległość między osobami wynosi min. 1,5m. Wydaje mi się, że nie mamy tutaj jakiegoś ogromnego dyskomfortu. Nadal możemy przebywać w hotelu itp. Moja propozycja aby każdy jednak miał ze sobą "komin" bo ten spełnia wymogi przepisów.
Reszta bez zmian. 
Baza jest tylko i wyłącznie do naszego użytku, jest zarezerwowana dla naszej grupy.
Proponuję aby wpłacać zaliczkę w kwocie 50pln/os (niemowlęta nie płacą). 
Konto Norbert Wiciński  68 1600 1462 0006 2547 4252 3011.
Odpowiedz
#18
W tej sytuacji należy unikać obcych i rozrywać się we własnym gronie :).
Odpowiedz
#19
(24-08-2020, 19:14)Jan Grudziński napisał(a): rozrywać się we własnym gronie Smile
Nie wnikam Janku, co chciałeś rozgrywać nie we własnym gronie, ale tak tylko zauważę, że to ustawka rowerowa, a nie wyjazd do sanatorium w Ciechocinku Tongue Wink

A tak swoją drogą to nie mają szczęścia te Jaworki - najpierw zostały wpisane na czerwoną listę, a później jakby tego było, to jeszcze będą nawiedzone przez Rowerowy Lublin Tongue no prawie jak plagi egipskie Tongue Słyszałem, że podobno gmina ma uruchomić jaką specjalną pomoc, mieszkańcy będą mogli porozmawiać z psychologiem i takie tam Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#20
Tak jak pisałem wcześniej: szefowa naszej bazy zarezerwowała całą tylko dla nas. Więc tak czy inaczej rozrywać się będziemy sami. Co do sanatorium Damianie. Hmmm... ja tam jadę także w celach leczniczych. Wszak każdy wie, że w obecnych czasach trzeba się odkażać więc nie pozostaje mi nic innego jak w owe środki odkażające się zaopatrzyć i ciało swe nacierać... od wewnątrz (tak skuteczniej). Ciało swe odkaziwszy poddam dogłębnemu dotlenianiu korzystając przy tym z regeneracji rogówki widoki tamtejsze podziwiając.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości