Ankieta: Czy chesz by skwer obok CK nadal istniał?
TAK
NIE
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skwer przy CK w Lublinie
#1
Cytat:Moim zdaniem. My mieszkańcy, którzy mieszkamy w okolicy tego skwery winniśmy zaprotestować. Nam nie jest potrzebny kolejna instytucja do której i tak niewiele ludzi będzie przychodziło ale zieleń. Ten skwer jest dobrem wszystkich ludzi a miasto się z tym nie liczy. Czy ktokolwiek pytał się czy ludzie wolą powiększone CK czy kawałek zieleni w którym odpoczywali starsi ludzie, bawiły się dzieci na nie dawno odnowionym placu zabaw i ludzie, którzy przychodzili ze swoimi czworonożnymi pupilami? W mieście jest potrzebna zieleń a nie kolejny budynek. Może najlepiej całą zieleń wyrżnąć w pień i zalać betonem?! Bo do tego chyba dąży miasto...
A więc my mieszkańcy, powinniśmy zaprotestować usunięcie tego małego parku. Za kilka dni mogą stwierdzić, że czas teraz usunąć park z placu litewskiego albo nawet sam Ogród Saski.

To jest taka moja myśl. Co Wy sądzicie o tym?
Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.
"Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem powali doświadczeniem"
[Kopiowanie tekstu grozi trwałym kalectwem a nawet śmiercią.:-) ]
Odpowiedz
#2
A jest jakiś projekt zabudowania tego skwerka? Podaj namiary.
Jeśli to prawda, to wg mnie to byłoby barbarzyństwo.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#3
Artykuł
Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.
"Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem powali doświadczeniem"
[Kopiowanie tekstu grozi trwałym kalectwem a nawet śmiercią.:-) ]
Odpowiedz
#4
mariox napisał(a):A jest jakiś projekt zabudowania tego skwerka?

Nigdzie nie znalazłem informacji dotyczącej rozbudowy CK kosztem wspomnianego skweru.
W tej chwili jest jedynie problem związany z remontem gdyż plac budowy obejmuje skwer.
Docelowo CK po remoncie będzie wyglądało:
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... /102802543
Proszę porównać obecny stan (zumi - zdjęcia satelitarne) ze stanem po remoncie.
Wiem natomiast o proteście mieszkańców w tym temacie ale z powodu planowanego parkingu. DOKP jest właścicielem części skweru i ma takie plany:
http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,78966, ... kwer_.html
Jeśli mamy brać udział w ankiecie dobrze by było przedstawić dokładne informacje w tym temacie.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#5
W tym artykule co podałem jest napisane, żę skwer ma być zlikwidowany, łącznie z przystankem. A w tym co podałeś to też się tyczy tego samego skweru.
Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.
"Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem powali doświadczeniem"
[Kopiowanie tekstu grozi trwałym kalectwem a nawet śmiercią.:-) ]
Odpowiedz
#6
sebastos napisał(a):W tym artykule co podałem jest napisane, żę skwer ma być zlikwidowany, łącznie z przystankem.
Nic takiego nie jest napisane w tym artykule.
Odpowiedz
#7
Jak do tej pory dostrzegam jedynie tekst protestu, którego treść mija się z prawdą.
Możliwe, że ktoś ubolewa z powodu likwidacji parkingu przed CK.
Poza tym jak można pisać:
sebastos napisał(a):Nam nie jest potrzebny kolejna instytucja do której i tak niewiele ludzi będzie przychodziło ale zieleń.

Obawiam się, że autor protestu niewiele wie na temat CK i szeroko pojętej kultury.
Sebastos to nie jest personalnie do Ciebie. Nie podałeś źródła cytatu.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości