Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subiektywny przegląd 2009 roku
#11
dołączam się do przedmówców: świetne fotostory ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#12
PrażonyRabarbar napisał(a):Sykwa na fotce nr 51 do poprawki.

Ja już się przyzwyczaiłam, że Jurek myli jak nie moje imię to nicka :-P

Podsumowanie roku świetne. Naprawdę dużo się wydarzyło, a oglądając galerię to sama się do siebie uśmiecham. Uff jak dobrze, że trafiłam na RL :mrgreen:

No i jeszcze się pochwalę, bo rok zakończył się otrzymaniem jedynego w swoim rodzaju autentycznego certyfikatu hardkora Big Grin Big Grin Big Grin
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#13
Ech, pospieszyłem się, rzeczywiście, potwierdzam jestem na jednej fotce i właśnie z tego grudniowego NP.
Odpowiedz
#14
Fajnie Ci to wyszło Jurku Smile
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#15
fajny zestaw fotek, nawet się parę razy załapałem :-)
na prawdę kawał dobrej roboty :!:
Odpowiedz
#16
miło powspominać :-D
tylko przełaj
Odpowiedz
#17
a ja w tym fotostory widzę rosnącą siłę i potencjał RL, aż strach pomyśleć o ustawkach 2010
:mrgreen:
też się załapałem na kilka fotek, mimo że dopiero od sierpnia razem i to sporadycznie, a i jednego "dzikusa" wypatrzyłem Smile
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#18
Guzi napisał(a):choć nie uczestniczyłem w zbyt wielu wyjazdach RL -nad czym ubolewam ;-)
Zasada jest prosta - tam gdzie nie ma chmielowych isostarów ;-) tam nie ma Jarka :mrgreen: ale to wszystko chyba przez ten zobowiązujący tytuł Specjalisty ds. Nawadniania Organizmu :mrgreen:

perceive napisał(a):Uff jak dobrze, że trafiłam na RL :mrgreen:
A pamiętasz jakie trudne były początki ;-) Byli nawet tacy co chcieli Cię zniechęcić ale na szczęście im to kiepsko wyszło :-D

Jurku - zestawienie bardzo fajne :-D
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#19
Bardzo miło tak powspominać przejażdżki z RL Smile Można było się z Wami sprawdzić jak chodzi o kondycję i wytrzymałość, poznać ludzi, którzy też mają tą samą pasję ale przede wszystkim spędzić bardzo miło czas w świetnej atmosferze Smile Liczę na to, że równie i ten rok będzie owocny w takie ustawki i będę miał możliwość jak najczęstszego ukazywania się na nich Smile Pozdrawiam serdecznie
"Zwykły rower jest pojazdem napędzanym mięśniami. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli." Anonim
Odpowiedz
#20
Kawał dobrej roboty :-D Wspomnień czas...
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości