Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subiektywny przegląd 2009 roku
#1
Zapraszam wszystkich na jedyną w swoim rodzaju ustawkę. :mrgreen: Każdy w niej wziąć udział może. Ustawka w dowolnym czasie i miejscu, ale najlepiej w... wygodnym fotelu przed komputerem. Jeżeli wytrzymaliście ze mną na tylu wyjazdach to może wytrzymacie moje trochę sentymentalne wspominki. (wszyscy jesteśmy trochę sentymentalni ;-) tylko nie wszyscy się do tego przyznajemy)
Mimo, że jest to subiektywny przegląd jestem otwarty na jak najbardziej obiektywne ;-) :mrgreen: komentarze.
Zapraszam
http://picasaweb.google.pl/Jerzy.Storcz ... d2009Roku#
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
szkoda że beze mnie (malutki epizodzik) ... :lol:
dzięki Jurek za swojskie klimaty... :lol:

pozdrawiam:GR... :lol:
stary człowiek a morze...
Odpowiedz
#3
Dobra robota Jurek! Wyobrażam sobie ile Cię to musiało kosztować pracy ;-) Ale fajnie sobie powspominać, a już tak zupełnie OT: gdy w piątek leżałem tak ponad godzinę w rezonansie to przez ten czas właśnie, patrząc w sufit wszystkie moje wycieczki, w których razem z Wami uczestniczyłem i moja pierwsza wielka wyprawa mi się przypomniały, aż mnie ścisnęło w serduchu, a i przysłowiowa łezka w oku się zakręciła, ale już na nieco innym tle.
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#4
niby że mapą nie umie się posługiwać Big Grin, a spotkałem się z komentarzami że nie potrzebuje odbiornika gpsa się po prostu z nim urodziłem
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#5
Świetne Jurek. Dla mnie ten czas to kamień milowy. Miło popatrzec i powspominac.
Odpowiedz
#6
Mi też się bardzo przyjemnie oglądało, choć nie uczestniczyłem w zbyt wielu wyjazdach RL -nad czym ubolewam ;-) Dzięki Jurek za świetną robotę.
Odpowiedz
#7
Jurek - świetna kompilacja fotek. większość z nich widziałem już wcześniej, ale to zestawienie, jeszcze okraszone niezłymi komentarzami, ogląda się bardzo przyjemnie. i faktycznie - trochę pracy i czasu musiałeś na to poświęcić, jak to mówi młodzież - szacun Smile
Odpowiedz
#8
Rzeczywiście, trochę pracy wymagało. Ale było przyjemnością samą w sobie. Dzięki za ciepłe przyjęcie :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#9
Foty miło się ogląda, szczególnie gdy za oknem mroźno, śnieg i szaro buro.
Na fotkach się nie znalazłem ;-)
Może w Subiektywnym przeglądzie 2010 będę uwzględniony :?:
Brakuje mi w tym zestawieniu NK z 1 grudnia gdzie było ok. 21 osób.
Sykwa na fotce nr 51 do poprawki.
Odpowiedz
#10
Błądzisz Sylwek: tutaj fotka z wspomnianego NP: http://picasaweb.google.pl/Jerzy.Storczy...1786579826

Mi brakuje MRDP Tongue nie tylko ze względu na to, że jestem dumny z sukcesu, ale dlatego, że czułem ogromne wsparcie RL i z łezką w oku wspominam odwiedziny we Włodawie i powitanie w Lublinie Smile Poza tym wypas, świetna robota, w galerii już dawno zamieściłem kilka komentarzy, a na głównej jest notka Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości