Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wskazany luz...
#1
nie liczyłem ,że co,, niektórzy "biorą spostrzeżenia z forum tak dosadnie do ,,siebie"... :roll:
czy ,, nożyce i stół " mają coś do tego... :lol:
administrator to nie dyktator przyp. ( Tobie )... :lol:
a myślenie ,,mnie " nie boli... :lol:
stary człowiek a morze...
Odpowiedz
#2
Greco, abstrahując od tematu Twojego posta, mam pewne spostrzeżenie co do Twoich wypowiedzi. Jak dla mnie (nie wiem, czy dla innych też, ale obawiam się, że pewnie tak) piszesz nieco niezrozumiale, chaotycznie, niedbale.

Może mógłbyś zrezygnować czasem ze skrótów typu "przyp." jak powyżej, które nie są do końca rozszyfrowywalne (ten skrót oznacza z reguły przypis, a Ty pewnie miałeś na myśli coś innego). Wydaje mi się też, że za wiele w Twoich wypowiedziach uśmieszków różnej maści oraz ubierania słów i wyrażeń w cudzysłów. Może zrezygnuj także ze skrótów myślowych. Mam bowiem wrażenie, że przez swój sposób pisania możesz narażać się na niezrozumienie ze strony odbiorców lub zrozumienie nieprawidłowe.

Pozwoliłem sobie odpisać w tym wątku, zamiast pisać Ci wiadomość na priv, bo wątek, który założyłeś odnosi się do form wypowiedzi na forum, a moja uwaga jest związana z tym samym - z formą Twoich wypowiedzi.

Możliwe, że jestem jedynym, który ma tu pewne problemy z interpretacją Twojego słowa pisanego. Niezależnie od tego oczywiście zrobisz jak zechcesz. Chciałem tylko podzielić się z Tobą (i z resztą Forumowiczów) moimi spostrzeżeniami w tym zakresie.

pzdr.
Odpowiedz
#3
mindex napisał(a):Jak dla mnie (nie wiem, czy dla innych też, ale obawiam się, że pewnie tak) piszesz nieco niezrozumiale, chaotycznie, niedbale.

dzięki Krzysiu , za luz w interpretacji moich przemyśleń i wpisów na forum R.M... :lol:

staram się czytać między wierszami zamieszczanych tekstów ...

a ja pozdrawiam Cię. :lol:

p.s. wspaniale fotografujesz ,coś w nich jest...
stary człowiek a morze...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości