Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W samo południe - alleycat - 25IV2010
#61
easyrider napisał(a):A co to za technika na lasso?
Filmy se kolego obejrzyj. Ale zabawa u Was była fajna, skok ustami na flaszkę to coś czego jeszcze żem nie oglondoł. Jak zęby? :mrgreen:
Odpowiedz
#62
Brawa dla nowicjuszy, Przemka, Sebastiana i Aśki.

Naprawdę zaskoczenie, gdyby Sebastian i Aśka się nie spóźnili to naprawdę zamieszaliby w rankingu dyskwalifikując wyjadaczy, którzy się nie wykazali.

Przyznaję, że w manifestach były błędy (Hrynieckiego zamiast Hryniewieckiego), że z czasem było zamieszanie, ale jednak, dało się to przejechać.
Przewidywałem obsuwę czasową, ale rzeczywistość przerosła moje wyobrażenia.
I jeszcze jeden mój błąd, nie wskazałem, że pytania o film są premiowane punktem za jeden szczegół (reżyser, główna aktorka, główny aktor).

Mam nadzieję, że będziemy mieli co wspominać. Dyskusji się trochę boję, bo nie wyszło tak jak chciałem i znów coś namąciłem, ale rozmawiajmy, dla dobra przyszłych alejów.

Myślę, że 'manifest w szprychach' jest czymś, co warto kultywować (zamiast czasu przed startem na opracowanie trasy przejazdu).
Odpowiedz
#63
qavtan napisał(a):Marzenia o zwycięstwie - bezcenne Big Grin <chachacha> Zapamiętajcie sobie te chwile, kiedy pragnęliście 'zgarnąć nagrody' i zająć jakieś miejsce Big Grin
Marzenia się spełniają!
maYkel napisał(a):No i dobrze cieniasie - wszystkie opaski będą moje! :-D
No ale nie wszystkich Tongue
maYkel napisał(a):Bardziej biłem się z czasem, bo było go za mało na niektóre punkty z dupy wyjęte. Np. Hryniewieckiego - pojechał tam ktoś w ogóle? Nic a nic się nie kalkulowała wycieczka tam.
Ja na Hryniewieckiego byłem i widać się się kalkulowało TongueP

qavtan napisał(a):Naprawdę zaskoczenie, gdyby Sebastian i Aśka się nie spóźnili to naprawdę zamieszaliby w rankingu dyskwalifikując wyjadaczy, którzy się nie wykazali.
Owszem, też byłem pozytywnie zaskoczony, że tak szybko dotarli Smile A co do ewentualnego zamieszania na podium nie było by mowy, gdyby brane pod uwagę były godziny zamknięcia punktów z manifestami... Do pierwszego punktu z manifestami NA CZAS dojechał TYLKO Maykel i ja i wtedy zabawa by sie skonczyla, bo nikt wiecej by nie mogł zdobyć więcej punktów.
qavtan napisał(a):Myślę, że 'manifest w szprychach' jest czymś, co warto kultywować (zamiast czasu przed startem na opracowanie trasy przejazdu).
To jest super pomysł moim zdaniem.

Poza tym, to punkty były oddalone od siebie o małe odległości co daje większe szanse uczestnikom o słabszej kondycji. Dla mnie to była udręka Sad ale dla innych duża pomoc i w konsekwencji dobry wynik.
Dzięki wszystkim za fajną jazdę Smile
Oto zwycięska trasa: http://sportstracker.nokia.com/nts/work ... id=2410618
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#64
No to jeszcze moja trasa. Tylko PROSZĘ SIĘ NIE ŚMIAĆ !!! :mrgreen:

Trasa

UWAGA!!! Nie odpowiadam na pytania typu: dlaczego przejechałem obok punktu X i go nie odwiedziłem, dlaczego nie pojechałem na punkt Y skoro byłem tak blisko, dlaczego jeździłem w kółko cukrowni itp. Uznajmy, że miałem gorszy dzień 8-) :mrgreen:

Dzięki za fajną zabawę, do następnego Alleya! :-)
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#65
Ja w imieniu swoim i Bartka też dziękuję za świetną zabawę, choć pojechaliśmy piknikowo bawiliśmy się świetnie!
Gratuluję zwycięscy, organizatorom i wszystkim uczestnikom!

ps. dodam też, iż zakochałem się wczoraj w pewnej czarnej dzidzi i już pracuję nad tym by taką zdobyć. Ostre zdobyło serce i umysł kolejnego "wariata"

Pozdrawiam
Maciek
Odpowiedz
#66
Ty, Bartek, ale Ty napisz relację z wyścigu albo chociaż jakąś legendę do tej mapki daj, bo to jest naprawdę ciekawe. :-D
Odpowiedz
#67
zajęte miejsce. Imię/Ksywka - czas - punkty - numer startowy

1. Michał - 2:35:38 - 21 - 10
2. Maykel - 2:35:35 - 20 - 46
3. Przemek - 2:44 - 17 - 13
4. Bartek - 2:44 - 13 - 3
4. Linek - 2:37 - 13 - 2
6. Przamak - 2:36 - 11 - 525
6. Jupik - 2:36 - 11 - 01
6. Michał - 2:28 - 11 - 21
9. Sebastian - 2:52 - 16 - 4
9. MSZ - 2:18 - 9 - 44
9. Bartosz - 2:18 - 9 - 23
12. Aśka - 2:52 - 15 - 15
12. Kali - 2:33 - 8 - 3/4
14. Agnieszka - 1:56 - 6 - 100
14. Kamila - 1:56 - 6 - 7
16. Arek - 2:32 - 4 - 11
Odpowiedz
#68
Fotki Marcina Kołodziejaka i Łukasza Pawlaka: http://www11.zippyshare.com/v/69858478/file.html

Jeszcze raz, fotki Pawła i moje: http://www38.zippyshare.com/v/55815278/file.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości