Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy kolejny Alley Cat?
#11
Na wiki zajrzałem, ale mówię - trochę ubogo. Dzięki za ten drugi link Tongue
Kelly's Result 2008 ;]
Życie bez roweru powoduje raka i choroby serca
Odpowiedz
#12
Dodam jeszcze od siebie, że wyścigi są mocno niesformalizowane, zatem ich przebieg ogranicza jedynie wyobraźnia organizatorów. Jedyne stałe elementy to manifest, szprychówka, start, meta i punkty po drodze ;-). A cała reszta zmienia się z wyścigu na wyścig - expect the unexpected! :mrgreen:
Odpowiedz
#13
a ja polecam jeszcze poszukać filmików na ten temat na YouTube, szczególnie jeśli chodzi o jakieś duże miasta, typu Nowy Jork, Londyn itp. :-D U nas nie jest tak drastycznie, ale staramy się jak się da :-P
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#14
bartek napisał(a):
Cytat:Ja bym chętnie coś zorganizowała, ale najpierw to ja bym chciała wygrać!! A jak wygram to obiecuję, że będzie mój alley Smile
Zaraz zaraz, a czy ty przypadkiem ostatnio nie wygrałaś w swojej kategorii?? :-D

W swojej kategorii to ja jestem niepokonana raczej, ale prawdziwa wygrana to będzie wtedy, jak pokonam... Maykela na przykład Smile)
Odpowiedz
#15
Maykel, daj koleżance wygrać ;-) To nam kolejnego Alleya przygotuje :mrgreen:
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#16
No to będzie szansa bo niedługo Kaftan robi alleya, a ja generalnie ostanio puchnę na szosie - prawda panowie? :-D
Odpowiedz
#17
i w końcu machina zbudowana
więc kiedy kolejny alley?
Odpowiedz
#18
Kermitoz obiecał rok temu - do niego się zgłaszać. :-P

Jeśli chodzi o mnie to są szanse 50/50 że mi się zechce robić w te wakacje. Osobiście wolę się ścigać niż organizować - myślałem, że pomysł podchwyci i będzie wysyp alleyów i organizatorów ale niestety to tylko lublin... :-P
Próbowałem jak mogłem - sorry. :lol:
Odpowiedz
#19
Heh, może i ja wystartuje w przyszłym alleyu.. Tylko dajcie znac :-?
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości