Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W samo południe - alleycat - 25IV2010
#11
luzik to ja się piszę
Odpowiedz
#12
heh
nawet wielki google nie wie, gdzie to dokładnie jest Big Grin
Odpowiedz
#13
Nie wiesz? Zapytaj w Bibliotece.
Odpowiedz
#14
qavtan napisał(a):Będzie ciężko. Mięczaki niech nie pokazują się na mecie.
Niedoświadczeni w jeździe miejskiej mogą pompować rower dla szatana, Alleycat nie jest dla maminsynków.
qavtan, dodaj tam jakieś miłe emotikonki, bo jeszcze niektórzy potraktują to poważnie, przestraszą się i nie przyjadą ;-)
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#15
]:-> sasasasasa
Odpowiedz
#16
dla tych co sie wahaja link do klipu z czwartej edycji alejkota (2007 rok). Kiepska jakość obrazu, ale w tamtym czasie akurat taką kamerką dysponowałem :/
Odpowiedz
#17
Jak tylko zlikwiduje wieśniacki skrzyp w saporcie możecie liczyć na mnie i mojego fixa.
Do zobaczenia.
g.
Odpowiedz
#18
grover napisał(a):Jak tylko zlikwiduje wieśniacki skrzyp w saporcie możecie liczyć na mnie i mojego fixa.
Do zobaczenia.
g.

co to jest "wieśniacki skrzyp"?
Odpowiedz
#19
marzyciel9 napisał(a):
grover napisał(a):Jak tylko zlikwiduje wieśniacki skrzyp w saporcie możecie liczyć na mnie i mojego fixa.
Do zobaczenia.
g.

co to jest "wieśniacki skrzyp"?
:mrgreen:
:mrgreen:
:mrgreen:

Po prostu kolegę saportowac będzie "wieśniacki skrzyp"- fantastyczna kapela punk- folkowa ze Starej Miłosnej. A grover chce ich zlikwidowac. To proste. Nie wierzę, że kolega Bartłomiej o kapeli nigdy nie słyszał.
Odpowiedz
#20
pawel napisał(a):dla tych co sie wahaja link do klipu z czwartej edycji alejkota (2007 rok). Kiepska jakość obrazu, ale w tamtym czasie akurat taką kamerką dysponowałem :/

Jakość kiepska, ale film przedni! narobiłeś mi smaka! Nie miałem ochoty jechać na alleja, ale chyba przyjadę zgarnąć zwycięstwo, bo nie wypada by nikt go nie zgarnął Wink
Ewentualnie mogę odstąpić zwycięstwo na rzecz drugiego miejsca, bo drugiego jeszcze na allejach nie miałem ;D
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości