Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W samo południe - alleycat - 25IV2010
#21
michalbrodowski napisał(a):chyba przyjadę zgarnąć zwycięstwo, bo nie wypada by nikt go nie zgarnął Wink
Daj spokój, bartek startuje.

michalbrodowski napisał(a):Ewentualnie mogę odstąpić zwycięstwo na rzecz drugiego miejsca, bo drugiego jeszcze na allejach nie miałem ;D
Niestety, ja też startuję. [Obrazek: 118n.gif]
Odpowiedz
#22
No to macie wszyscy szanse nawet na pierwsze miejsce, bo ja nie startuję Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#23
maYkel napisał(a):Niestety, ja też startuję.

o fak... znowu będzie siedział mi na kole i na koniec przed metą wypoczęty do mety zafiniszuje, no jak zawsze to w Twoim stylu Maćku Wink
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#24
pawel napisał(a):dla tych co sie wahaja link do klipu z czwartej edycji alejkota (2007 rok). Kiepska jakość obrazu, ale w tamtym czasie akurat taką kamerką dysponowałem :/
O chłopie, ale żeś sie z tym przytajniaczył przez te 3 lata. :mrgreen:
No coś pięknego, jedyny klip z lubelskiego aleja i to jeszcze taki dobry. Nie mówię o jakości, ale treść lepsza niż z niejednego filmiku warszawskiego. Wspomnienia wracają, się wzruszyłem. :mrgreen:

Nagrywasz i tym razem?
Odpowiedz
#25
Pierwszy checkpoint 2min. drogi ode mnie :mrgreen: wypasiony filmik, gratulejszyn ;-)
Odpowiedz
#26
Marzenia o zwycięstwie - bezcenne Big Grin <chachacha> Zapamiętajcie sobie te chwile, kiedy pragnęliście 'zgarnąć nagrody' i zająć jakieś miejsce Big Grin

Najpierw dojedźcie na metę :>
Odpowiedz
#27
Czuję, ze będzie dobry hardcore... w weekend będę gościł znajomych z BikeMe już nie mogą się doczekać...
Odpowiedz
#28
O, ostrokołowcy. Niestety tym razem obiecałem sobie start na szosie. :-P
Odpowiedz
#29
maYkel napisał(a):
pawel napisał(a):dla tych co sie wahaja link do klipu z czwartej edycji alejkota (2007 rok). Kiepska jakość obrazu, ale w tamtym czasie akurat taką kamerką dysponowałem :/
O chłopie, ale żeś sie z tym przytajniaczył przez te 3 lata. :mrgreen:
No coś pięknego, jedyny klip z lubelskiego aleja i to jeszcze taki dobry. Nie mówię o jakości, ale treść lepsza niż z niejednego filmiku warszawskiego. Wspomnienia wracają, się wzruszyłem. :mrgreen:

Nagrywasz i tym razem?


video z tamtego alejkota wisiało na YT do czasu aż "Warner Music Group" nie zablokowało ścieżki dźwiękowej.
co do aleja - jeszcze nie wiem czy dam rade dotrzec, ale jak przyjade to bankowo będę miał kamerke, więc na wszelki wypadek umyć rowery żeby ładnie sie prezentowały na video Wink))

ps. gdzie można znaleźć wyniki z poprzednich alejkotów?
Odpowiedz
#30
Wyniki ostatnich dwóch alleyów masz na stronie Rowerowego Lublina tutaj, z następnego alleya pewnie też będą Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości