Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zaraz Nas będzie 100-tka
#1
hej wszystkim :mrgreen:
myślę,że w takim tempie to za kilka dni będzie Nas na forum 100-tka, super by było gdyby frekwencja z forum przekładała się na frekwencję na ustwakach - póki co więcej pedałuje ale wirtualnie :mrgreen: niż w realu
Pozdrawiam WSZYSTKICH TYCH,KÓTRZY SIĘ ZASTANAWIAJĄ OBAWIAJĄ,ŻE NIE WYTRZYMAJĄ TEMPA I TAKIE TAM INNE TŁUMACZENIA - PO PROSTU "WBIJAJCIE" NA WYPADY I SAMI SIĘ PRZEKONACIE JAK JEST - KRĘCENIE W REALU BARDZIEJ WKRĘCA NIŻ PRZY KLAWIATURZE :mrgreen: :mrgreen:
Mariusz - ;-)
Odpowiedz
#2
Dzięki za słowa otuchy, niestety obawy są, nieśmiała jestemWink a przy klawiaturze tak prostoWink Na razie wytłumaczeniem jest chore gardło. W ogóle to od stycznia ciągle choruję albo coś sobie uszkadzam... Może macie jakieś sposoby na lepsze zdrowie?
Odpowiedz
#3
tak bez kitu jeszcze dwa dni temu mnie gardło bolało.. i co zrobiłem, no co? Poszedłem na rower :-P i od razu ulga - tego dnia zupełnie mi przeszło, a następnego rano było o wiele lepiej niż dzień wcześniej! Dziś już ledwie czuje chrypkę, dlatego polecam rower jako skuteczne antidotum na wszystko Wink
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#4
Mi się nieszczęśliwie po zawodach na Globusie popsuło (a może wcale nie po zawodach). Na razie pomagał grzaniec, tak namawiacie, że jak nie spadnie deszcz do postaram się pojawić :-) raz się żyje :-)

P.S. Wcale nie jestem Damą ;-) Choć pewnie udowodnię dopiero jak wpadnę na ustawkę ;-)
Odpowiedz
#5
żabol zdecyduj się to może i ja się skuszę :mrgreen: ... mi zdrówko co prawda dopisuje, nawet kolano dało za wygraną, ale obawiam sie ze sprzętowo trochę odstaję od grupy ...
Odpowiedz
#6
truskafka napisał(a):żabol zdecyduj się to może i ja się skuszę :mrgreen: ... mi zdrówko co prawda dopisuje, nawet kolano dało za wygraną, ale obawiam sie ze sprzętowo trochę odstaję od grupy ...
- to jak zdrowie dopisuje Ci - to SUPER !!!,a co do sprzętu - nie każdy śmiga na karbonie z full wyposażeniem :mrgreen:
czekamy dziś : 18.30 przy LKJ - zjazd z mostka do klubu
Odpowiedz
#7
Nie ważne na czym się jeździ ale co się ma w nogach :-) Muszę się jeszcze tylko wrócić w niezużytym stanie z zaliczenia, wykazać asertywnością i odmówić zaproszeniu na grilla i będę :-)
Znowu więcej pisania niż jeżdżenia. Koniec. Już się nie odzywam ;-)
Odpowiedz
#8
jak wrócę z egzaminu o przyzwoitej porze to się wybiorę
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości