Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Targi Rowerowe 2010 Warszawa EXPO XXI
#21
asunday napisał(a):Ale rowery interesują Was chociaż odrobinkę, prawda?...Wink

Gdyby interesowały nas rowery, to zostalibyśmy kolarzami. :lol: :lol: (parafrazując klasykę... :-P )
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#22
Czy byłby ktoś skłonny zabrać 3 osoby (mnie i dwóch kolegów) z Lublina na te targi? My chcemy pojechać tam 26 lutego rano i wrócić tego samego dnia. Jeżeli ktoś się wybiera i ma 3 miejsca wolne w samochodzie to wkalkulujemy się w zmniejszenie kosztów przejazdu :-)
Odpowiedz
#23
26 raczej będzie względnie słabo. Ja się nastawiam na 27 i być może drugi raz 28. W sobotę i niedzielę jest więcej ludzi więc i więcej się dzieje.
Odpowiedz
#24
Do 25.02 trzeba zgłosić się po tańsze bilety wiec niedługo deadline. Piszmy więc kto na 100% jest zdecydowany i kto ewentualnie dysponuje i ma ochotę poświęcić się jako kierowca ( z samochodem) Trzeba ustalić czy jedziemy na jeden dzień czy na dwa, czy inaczej? napiszcie więc też na jaką opcję jesteście nastawieni?
Na razie zdecydowany głos oddali:
mindex
kermit
asunday
michalbrodowski
Karcer
szymek_sq ?
kola?
pawel86?
Kuba?

Jest 9 osób, paweł zgłaszał więcej osób. 10 osób to równo dwa samochody i chyba było by tak najlepiej.

Ja preferuje wyjazd tylko na sobotę. Ewentualnie jeśli większość tak będzie chciała mogę zostać na niedziele też... Piątek odpada, bo ja pracuje.

Nie wiem jak Wy, ale mi zależy na wyjeździe bo szukam roweru i chętnie "pomacam" rowery które oglądałem w katalogach. Podobno też będzie tez można zdobyć różne zniżki na rowery i nie tylko.

Co do EWENTUALNYCH noclegów to ja proponuje: http://hostel.zm.org.pl/ Mam tam zniżki, może nawet duże zniżki Tongue
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#25
ja jestem zdecydowany pojechać. na jeden dzień (wyjazd na dwa nie ma dla mnie sensu).
na chwilę obecną nie mogę jednak powiedzieć na pewno, że pojadę w sobotę lub, że pojadę w niedzielę. dlaczego? okazuje się bowiem, że w jeden z tych dni, a niewykluczone, że w obydwa, będę pracował. wszystko zależy od pogody. jeśli będę pracował, to nie będę mógł pojechać. postaram się określić ASAP, czy pracuję, czy też nie i mogę jechać.

jeśli będę mógł - mogę jechać moim samochodem, gdzie mam jedno miejsce dla asunday i trzy miejsca dla innych osób.

po tańszy bilet się już "zgłosiłem", dodając się do fanów targów na Facebook'u.
Odpowiedz
#26
No ok Tongue nie zapisywałeś się, ale odzywałeś w temacie więc nie chciałem nikogo pominąć by nie czuł się urażony. Dlatego właśnie postawiłem przy Tobie znak zapytania.

Mindex to zarezerwuj sobie oficjalnie miejsce dla mnie Smile Obyś tylko nie pracował Tongue
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#27
Jeśli o mnie chodzi to ja jadę w piątek około 12 i wracam w niedzielę wieczorową porą (chyba że z jakiegoś nagłego powodu nie będę miał gdzie nocować). Planowałem Big Busem (jeśli nic się nie zmieniło i uda się załapać na busa, to za bilet ulgowy w obie strony wychodziło 26 zł), komfort gorszy niż w innych busach ale jest tanio. Tongue
Jeśli ktoś by jechał w tych godzinach i szukał chętnego to niech da znać.

Mam nadzieję że Yeti pokaże więcej niż jeden-dwa rowery i że generalnie targi wypadną lepiej niż w zeszłym roku, bo w zeszłym w porównaniu do dwa lata temu była straszna padaka.
Odpowiedz
#28
Ja wyjeżdżam najprawdopodobniej o 5:45 pociągiem z Lublina. Koszt w jedną stronę biletu studenckiego 23,31 zł. W planach małe zwiedzanie miasta poza uczestnictwem w targach. Powrót tego samego dnia co wyjazd czyli 26.02.2010 r. w okolicach godziny 18stej. Jeżeli ktoś z Lublina jest w stanie przygarnąć do samochodu 3 osoby to jestem otwarty na propozycje. Mogę robić za kierowcę. Na informacje czekam do czwartku do południa potem kupuje bilet na pociąg.
Odpowiedz
#29
ja doszedłem do wniosku że wolę pojeździć na rowerze niż popatrzeć :d
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#30
Jutro ok. 8:00 jadę do Warszawy, mam 3 miejsca wolne, wracam prawdopodobnie wieczorem, choć nie wiem jeszcze o jakiej porze.

Późno informuję, jednak nie widziałem wcześniej tego tematu.

(BTW. Pierwszy mój post na nowym forum Wink )
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości