Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[29.01, g.18] Plac litewski - Masa krytyczna
#21
A mnie niestety nie będzie.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#22
zerwalem sie wczesniej - chlopaki pewnie juz skonczyli krecic.bylo nas 14-15, warunki na ulicach calkiem niezle, mrozu strasznego nie bylo, co wazne, nie wial tez ten straszny wiatr, wiec jechalo sie calkiem przyjemnie.na dodatek miny i komentarze ludzi - bezcenne Smile.
Zawsze możesz kupić nowy kask, za to głowę masz tylko jedną...
Odpowiedz
#23
jeździliśmy podobno 33 minuty (ja na zegarek nie patrzyłem). przy końcu było nas 11tu. faktycznie - ciepło, warunki na drodze dobre, przyjęcie ze strony pieszych i kierowców samochodów - pozytywne (przynajmniej ja nie zauważyłem nic złego). na al. Racławickich zrównał się z nami na chwilę radiowóz i panowie policjanci poprosili, byśmy jechali jeden za drugim. kiedy zastosowaliśmy się do prośby, pan policjant podziękował i się uśmiechnął. choćby dla tego widoku - bardzo przyjaznej miny tego pana - było warto Wink

dziękuję wszystkim za wspólną przejażdżkę w milej atmosferze.
Odpowiedz
#24
Tu mamy fotki:
styczniowa masa

Ewentualnie niech administracja wytnie to i owo, jeśli ma inny pogląd na kształt galerii 8-) .

Ogólnie to fajnie było :-) ... Tylko troszkę szkoda, że jednak dość kameralnie wyszła ta Masa :mrgreen: . Myślę, że to trochę wina braku rozreklamowania, bo przecież obecnie w dużo gorszych warunkach można zobaczyć rowerzystów na ulicach.
Odpowiedz
#25
Było całkiem przyjemnie. Najważniejsze że byliśmy i pokazaliśmy ludziom że jak się chce to można.

PozdRower
Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości