Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
logowanie z konkretnych tematow
#1
heja, byc moze to blachy problem- musicie mi wybaczyc, bo nie mam nic wspolnego z inforamtyka.
czesto czytam forum jako niezalogowany uzytkownik.czasem chce sie cos napisac, jednak po zalogowaniu z poziomu konkretnego watku, jest sie przekierowywanym na strone glowna zamiast do tematu czytanego chwile wczesniej.czy mozna ustawic strone tak, aby nie trzeba bylo szukac danego tematu od nowa - jednym slowem, wracac tam gdzie sie bylo?
jesli to nie kwestia ustawien strony tylko przegladarki itd. itp., to prosze bardziej zorientowanych kolegow/kolezanki o jakies wskazowki Smile
pzdr
Zawsze możesz kupić nowy kask, za to głowę masz tylko jedną...
Odpowiedz
#2
Bez zalogowania i tak nic nie napiszesz, zatem wygodniej dla Ciebie będzie zawsze się logować jak chcesz poczytać forum. Ułatwieniem jest też wtedy to, że od razu masz listę nowych postów Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
Po zalogowaniu zawsze możesz skorzystać z opcji "Wstecz" i wrócić do strony, którą oglądałeś jako niezalogowany. Po ponownym wczytaniu zawartości tejże strony powinieneś być już zalogowany i móc odpowiadać w wątkach.
god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
Odpowiedz
#4
msl napisał(a):Po zalogowaniu zawsze możesz skorzystać z opcji "Wstecz" i wrócić do strony, którą oglądałeś jako niezalogowany. Po ponownym wczytaniu zawartości tejże strony powinieneś być już zalogowany i móc odpowiadać w wątkach.

A jeśli to nie wystarczy to po opcji 'wstecz' wciśnij jeszcze 'F5' i wtedy już bankowo będziesz mógł pisać i będziesz we właściwym wątku.
Odpowiedz
#5
Ja kiedyś szukałem trasy do Kazimierza i w Googlach wyskoczyła mi ta stronka bardzo porządne dzieło sam bym skorzystał ale mam chyba za mało sprawny sprzęt ale czasami was widuje to podjadę i może się doczepię zawsze można zrezygnowac jak nie wydołam .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości