Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merida HFS 20"
#1
Zamienię bardzo lekką i sztywną hydroformowaną ramkę meridy na jakąś lekką ramę w rozmiarze 18". Rama będzie dobra do ścigania dla osób o wzroście ok. 187-193. Jak ktoś ma trochę mniej, ale nie zamierza się ścigać to także podpasuje, zwłaszcza na szosę i w lekki teren.

Rama jest w dobrym stanie, posiada typowe ślady użytkowania. Na pewno jeszcze długo pojeździ. Pod V i pod tarcze. Obejrzeć ją można w galerii RL. Ciężko o lepszą alu ramę (jest to najwyższy aluminiowy model ram meridy). Gdyby nie za duży rozmiar to bym jej w ogóle nie zmieniał, ale w tym sezonie chce się więcej pościgać na maratonach i wolałbym nie przyłomotać w nią pewnymi częściami ciała.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Sprzedaję cały rower na tej ramie:

rama: Merida HFS 20"
widelec: SR SUNTOUR XCP 95 magnesium
korba: Deore
prze. przód: LX
prze. tył: X-7
hamulec przód: Deore
hamulec tył: Deore
opona przód: Kenda Klaw XT 1,95
opona tył: Tioga Red Phoenix 2.0
obręcz przód: Mavic 117
obręcz tył: Mavic 117
piasta przód: LX
piasta tył: LX
dętki: CST
manetki: X-0
klamki: Sram X-7
kierownica: X-Mission Pro
mostek: Accent
siodło: Fizik
łańcuch: Deore
kaseta: Deore
pedały: Sh-520 (dopłata 50zł)
waga roweru: 12.50 kg

Rower pod koniec kwietnia przeszedł przegląd kapitalny u Pawła w Centrali (nowe linki, pancerze, wszystko nasmarowane, wycentrowane koła itd), od tamtej pory zrobiłem nim max 1000km (na co dzień jeżdżę szosówką) w tym 2 maratony mtb w suchych warunkach i maraton 500km/24h po szosie. Ani razu w tym roku nie był katowany w błocie itp. ciężkich warunkach. Napęd regularnie smarowany Rohloffem, jeszcze dużo przejeździ.

Ponieważ w tym sezonie nie planuję już wyścigów MTB a bardzo potrzebna mi jest kasa to muszę zrezygnować w tym roku z górala. Oferta jest raczej pilna stąd sprzedaję go za pół darmo: 999zł.

Jutro po południu zrobię foty. Zainteresowanych zapraszam na priv, naprawdę zależy mi na czasie.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
Oferta ciągle aktualna, dziś w końcu zrobiłem foty: http://picasaweb.google.pl/gregorymazur/...w9bCuJPCXQ Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany to się pewnie dogadamy, muszę ją szybko sprzedać, więc pewnie coś opuszczę Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości