Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TORO MTB Cup 2010
#41
co do trasy: na początku dość długi podjazd, później zjazd na tor qadowy. tam kilka podjazdów, które jak popada będą śliskie. następnie stromy wyjazd tą samą drogą którą wjeżdżamy i dość krótki, płaski odcinek szeroką droga polną. potem wjeżdżamy w lasek, gdzie jest dość ciekawy techniczny tak jakby singletrack z jednym stromym zjazdem i na koniec zjazd do mety.

tak ogólnie: pierwsza część trasy po torze dość ciężka, może być ślisko, później fragment techniczny i zjazd do mety

będzie ostro Big Grin
Odpowiedz
#42
Szukam transportu na Urzędów Smile

Bardzo mi zależy, kontakt: 787 992 090.
Odpowiedz
#43
Wracając do trasy to okrążenie będzie mieć ok. 1,5km, chłopakom na objeździe zajmowało 4-5minut. Wszystkich kółek prawdopodobnie będzie 12 (kategoria M1,M2). Do niedzieli niby ma za specjalnie nie padać więc będzie szybki wyścig :mrgreen:
Odpowiedz
#44
tak poza tym, to będzie grochówa dla każdego, więc warto przyjechać Big Grin
Odpowiedz
#45
Ramowy program zawodów w Urzędowie przedstawia się następująco:

* godz. 9:00 rozpoczęcie zapisów w Biurze Zawodów
* godz. 10:00 start wyścigu familijnego
* godz. 10:45 start wyścigu XC kategoria KJ (czas wyścigu ok. 30min)
* godz. 11:30 start wyścigu XC kategoria K1, K2, MJ (czas wyścigu ok. 45min)
* godz. 12:30 start wyścigu XC kategoria M3, M4 (czas wyścigu ok. 1h)
* godz. 13:45 start wyścigu XC kategoria M1, M2 (czas wyścigu ok. 1:15h)
* godz. 16:00 ceremonia dekoracji zwycięzców wyścigu familijnego oraz XC

Lokalizacja biura zawodów
Odpowiedz
#46
Właśnie wróciłem z Urzędowa. Zająłem drugie miejsce w MJ Big Grin (to był mój pierwszy wyścig).
Odpowiedz
#47
Trasa super, lepszej trasy XC nigdy wcześniej nie widziałem Tongue Szybka, dużo zakrętów, fajne zjazdy, dość prosta, ale nie banalna... no i nie trzeba było schodzić z roweru, żadnych podjazdów z "buta".

Ogółem było by fajnie gdyby nie wypadek na początku. Dwie osoby się zderzyły przy samym starcie, ja byłem za nimi i nie miałem jak wyhamować, trzeba było FRUWAĆ Big Grin hehe i fikołki odstawiać.. niestety polecialem na lewą noge i od tamtego czasu mnie kostka bolała, jechałem rekreacyjnie, no a potem powietrze mi spadło i trzeba było pompować Tongue

Jako, że LUBIE moviemaking itp, zrobiłem taki szybki 4fun filmik ze startu(jest w nim też ten wypadek), zrobiłem go w niecałe 3 godziny także nie jest on jakiś super, ale da się obejrzeć:

LINK :
YOUTUBE
Polecam oglądać w wyższej rozdzielczości.
Mam nadzieje, że się spodobał Big Grin
Odpowiedz
#48
Ano trasa rewelka naprawdę... Big Grin Zapowiadało się masakrycznie, ale jak co do czego to naprawdę trasa niemal idealna Smile
Odpowiedz
#49
Trasa była bajeczna. Bardzo szybka, krótkie i szybkie podjazdy, dużo zakrętów.

Mam nadzieję że w przyszłym roku też odbędzie się tam edycja Pucharu Lubelszczyzny.

a tak btw ma może ktoś zdjęcia z wyścigu? widziałem że dużo osób robiła zdjęcia.
Odpowiedz
#50
UWAGA!
Termin zawodów w Chełmie został przesunięty na 11 lipca
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości