Ankieta: Skąd dowiedziałeś się o portalu www.RowerowyLublin.org?
Od znajomych
Z Masy Krytycznej
Z napisu na koszulce RL
Szukałem takiego portalu i znalazłem przez wyszukiwarkę
Z prasy, radia lub lokalnego forum internetowego (Noc Kultury)
Z prasy, radia lub lokalnego forum internetowego (Maraton 400/24)
Z prasy, radia lub lokalnego forum internetowego (inna okazja)
Z ulotek rozdawanych na ścieżce lub dostępnych w sklepach rowerowych
Z serwisu społecznościowego (N-K, Facebook, Twitter, MySpace, YouTube)
W żaden z wymienionych sposobów/brałem udział przy jego zakładaniu
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skąd dowiedziałeś się o portalu www.RowerowyLublin.org?
#11
Ja szukałam w necie bodajże sklepów rowerowych w Lublinie i tak trafiłam na forum... A odezwałam się ze względu na wyjazd na Roztocze, na który nie chcieliście mnie zabrać, więc zabrałam się sama :mrgreen: :mrgreen:
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#12
Byłam jedną z założycielek ale byłam również przeciwnikiem RL jako stowarzyszenia.
Ale tak naprawdę moja przygoda z HejLublin (a teraz to już z RL) zaczęła się od Jurka, który zaczepił mnie na ścieżce i polecił mi stronę bikeforum.pl i tak to już właśnie kręcę trzeci sezon.
holden napisał(a):Ja się dowiedziałem z napisu na koszulkach podczas otwarcia szlaku "Doliny Nędznicy"
Pamiętam, że Twoje początki z RL Holden nie były łatwe :mrgreen:
http://picasaweb.google.pl/hejlublin2/O ... 0942256402
I te 10-letnie dziewczynki: A ten Pan to znowu złapał gumę :mrgreen:

mariox napisał(a):Od Karoli :mrgreen:
Pamiętam - ustawka przy lkj, podjechałeś i zapytałeś czy to tu się umawiają ludzie z RL :-D

truskafka napisał(a):hehe a ja przez prywatną wiadomość na innym forum na którym to czaiłam się na ustawkę ale się nie zdecydowałam Tongue
Oj pamiętam to Twoje czajenie się :-D Ile czasu minęło zanim w końcu zdecydowałaś się na ujawnienie?

perceive napisał(a):A odezwałam się ze względu na wyjazd na Roztocze, na który nie chcieliście mnie zabrać, więc zabrałam się sama :mrgreen: :mrgreen:
No kto Cię nie chciał zabrać? ;-) Napisz to ja sobie z nim porozmawiam bo taka sytuacja nie może się więcej powtórzyć! :mrgreen:
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#13
Karola napisał(a):No kto Cię nie chciał zabrać? ;-) Napisz to ja sobie z nim porozmawiam bo taka sytuacja nie może się więcej powtórzyć! :mrgreen:

To ja Ci na pw napiszę :mrgreen: Wiesz, po co tu tak oficjalnie mówić kto jest takim wredasem :mrgreen:
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#14
perceive napisał(a):To ja Ci na pw napiszę :mrgreen: Wiesz, po co tu tak oficjalnie mówić kto jest takim wredasem :mrgreen:
Masz rację - lepiej na priva :-D No bo po co trąbić na lewo i prawo kto nie chce zabierać nowych na wyjazdy :mrgreen: Ci nowi to i tak się sami przekonają więc po co to im ułatwiać :mrgreen:
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#15
A mnie zaprosił na to forum prezes ;-) więc jestem prawie VIPem :mrgreen:A zacząło się od BikeForum.
Odpowiedz
#16
Ja się dowiedziałem o forum szukając stron o tematyce rowerowej, Jak znalazłem RL aż mi się oczka zaświeciły Big Grin. Długo się bunkrowałem, bałem się ze nie jestem jeszcze w odpowiedniej formie żeby wam podołać na jakieś ustawce, ale cieszę się ze znalazłem odwagę i przyjechałem na pierwsza ustawkę Big Grin.
Odpowiedz
#17
diablo napisał(a):Ja się dowiedziałem o forum szukając stron o tematyce rowerowej, Jak znalazłem RL aż mi się oczka zaświeciły Big Grin. Długo się bunkrowałem, bałem się ze nie jestem jeszcze w odpowiedniej formie żeby wam podołać na jakieś ustawce, ale cieszę się ze znalazłem odwagę i przyjechałem na pierwsza ustawkę Big Grin.
ja podobnie jak kolega szukałem w googlu stron o tematyce rowerowej no i znalazłem BikeForum a potem to już zaczęło się RLSmile
Odpowiedz
#18
Karola napisał(a):Pamiętam, że Twoje początki z RL Holden nie były łatwe
oj tak Wink, dwie gumy w tak krótkim czasie (godzina :roll: ) jeszcze mi się nie zdarzyły (w sumie to od tamtej pory żadnej nie miałem, a przynajmniej nie pamiętam :-D).
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#19
holden napisał(a):
Karola napisał(a):Pamiętam, że Twoje początki z RL Holden nie były łatwe
oj tak Wink, dwie gumy w tak krótkim czasie (godzina :roll: )

Holden, a nie wydało Ci się podejrzane, że Karola Ci cały czas rzucała pinezki pod koła ? :lol: ;-)
Odpowiedz
#20
Karola napisał(a):truskafka napisał/a:
hehe a ja przez prywatną wiadomość na innym forum na którym to czaiłam się na ustawkę ale się nie zdecydowałam Tongue

Oj pamiętam to Twoje czajenie się :-D Ile czasu minęło zanim w końcu zdecydowałaś się na ujawnienie?

hmm jakieś 2 miesiące Tongue .... oj bo ja się wolno rozkręcam, ale jak się już rozkręcę to ten ... brak mi umiaru Tongue
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości