Ankieta: Skąd dowiedziałeś się o portalu www.RowerowyLublin.org?
Od znajomych
Z Masy Krytycznej
Z napisu na koszulce RL
Szukałem takiego portalu i znalazłem przez wyszukiwarkę
Z prasy, radia lub lokalnego forum internetowego (Noc Kultury)
Z prasy, radia lub lokalnego forum internetowego (Maraton 400/24)
Z prasy, radia lub lokalnego forum internetowego (inna okazja)
Z ulotek rozdawanych na ścieżce lub dostępnych w sklepach rowerowych
Z serwisu społecznościowego (N-K, Facebook, Twitter, MySpace, YouTube)
W żaden z wymienionych sposobów/brałem udział przy jego zakładaniu
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skąd dowiedziałeś się o portalu www.RowerowyLublin.org?
#31
Od Rado Smile
Odpowiedz
#32
Ja spotkałem się z RL na pikniku rowerowym nad Zalewem.Potem pogadałem z fotografem Kubą gdzie co i jak.I tak się wkręciłem i jestem.Jest mi dobrze z nimi.Jezdzimy na rowerach,gramy w siatę,tylko w pingponga nie grają ze mną. :lol: :lol: :lol:
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#33
Ja z kolei o stowarzyszeniu dowiedziałam się w 2010 od znajomego z pracy. Niedługo później wbiłam po raz pierwszy na Masę gdzie poznałam Bezpiekę i dałam się namówić na moje dwie pierwsze ustawki z RL organizowane właśnie przez Rafała :-). To były chyba jakieś Ciemięgowe klimaty. Kolejne jazdy z RL poleciały lawinowo.. :-D
Odpowiedz
#34
Ja dostałem info od BADEVIL'a i MindEx'a o forum i ustawkach.

s.
Odpowiedz
#35
Z napisów na ścieżce rowerowej :-) Tylko dłuuugo zapominałam sprawdzić po powrocie do domu o co chodzi :-D
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#36
Ja przeczytałem temat Grześka na forumrowerowe.pl, zaciekawiła mnie ta inicjatywa i zarejestrowałem się. Na pierwszą ustawkę przyjechałem w 2010.
Odpowiedz
#37
W 2008 roku przeglądając fora rowerowe natrafiłem na wątek Hej Lublin , w którym ludzie często umawiali się na wspólne wyjazdy, a potem ludzie z Hej Lublin założyli stowarzyszenie Rowerowy Lublin.org.pl …., mój wyjazd z JurkiemS 4-05-2008r do Zawieprzyc , to był mój pierwszy raz.
Odpowiedz
#38
przybył Yoshko z Białej,
odgrzał 3 letniego kotleta
i ... kiedy mój pierwszy raz :oops: :oops: się spowiadacie.
Ja swój pierwszy raz zacząłem...
o tym, może w gronie , "gimnazjalnym" .
Usłyszałem w radiu o maratonie 400/24 i zacząłem grzebać w necie.
Odpowiedz
#39
nie pamiętam.
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#40
marcin0604 napisał(a):A mnie zaprosił na to forum prezes ;-) więc jestem prawie VIPem :mrgreen:
To tak jak ja. Prezesa poznałem chyba jak przylazł na mojego i Bartka alejkata. Ty też tam byłeś przeca! Stare dzieje...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości