Strony (5): 1 2 3 4 5   
Skąd dowiedziałeś się o portalu www.RowerowyLublin.org?Ankieta:
Od znajomych
0 (0%)
Z Masy Krytycznej
0 (0%)
Z napisu na koszulce RL
0 (0%)
Szukałem takiego portalu i znalazłem przez wyszukiwarkę
0 (0%)
Z prasy, radia lub lokalnego forum internetowego (Noc Kultury)
0 (0%)
Z prasy, radia lub lokalnego forum internetowego (Maraton 400/24)
0 (0%)
Z prasy, radia lub lokalnego forum internetowego (inna okazja)
0 (0%)
Z ulotek rozdawanych na ścieżce lub dostępnych w sklepach rowerowych
0 (0%)
Z serwisu społecznościowego (N-K, Facebook, Twitter, MySpace, YouTube)
0 (0%)
W żaden z wymienionych sposobów/brałem udział przy jego zakładaniu
0 (0%)
Razem 0 głosów 0%
KermitOZ   06-02-2010, 21:09
#1
Witajcie

Drugi sezon rowerowy z RL dopiero się zbliża, a my już przekroczyliśmy kolejną magiczną liczbę - 400 forumowiczów. Wraz z coraz lepszą pogodą zacznie dołączać do nas coraz więcej nowych rowerzystów Smile Póki co chcemy się dowiedzieć jak dotychczasowi użytkownicy trafili na forum Smile Zapraszamy do odpowiedzi na pytanie "Skąd dowiedziałeś się o portalu www.RowerowyLublin.org?

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
msl   06-02-2010, 21:29
#2
Musiałem się teraz zastanowić dłuższą chwilę, bo trochę czasu już minęło, odkąd dowiedziałem się o forum i RL... A cała wina :-P spoczywa na barkach KermitOZ-a, który miał zdaje się w podpisach do zdjęć na n-k linki i gorąco zapraszał do ich odwiedzenia ;-)

god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
krzysio dm   06-02-2010, 22:06
#3
Ja dowiedziałem się o RL od Jurka Moim zdaniem czterystu zarejestrowanych forumowiczów to wielki sukces Na przykład ogólnopolski portal na szosie pl ma ich około 2700 tak więc myśle ,ze RL nie ma się czego wstydzić Pozdrawiam i czekam na następną setkę Oby do wiosny :-D
holden   07-02-2010, 00:45
#4
Ja się dowiedziałem z napisu na koszulkach podczas otwarcia szlaku "Doliny Nędznicy"

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
kreciczek   07-02-2010, 01:04
#5
ja szukałem info na necie o diecie kolarskiej i treningach- wyskoczyło w google i tak się zaczęło :-P
mariox   07-02-2010, 11:06
#6
Od Karoli :mrgreen:

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
MindEx   07-02-2010, 11:37
#7
Ja dowiedziałem się o RL i forum ze strony Forumowicza - Jurasza (www.szlaki.lublin.pl), gdzie był link. A do tamtej strony link podano mi w Urzędzie Marszałkowskim woj. lubelskiego Wink brakowało mi w ankiecie właściwej dla mojego przypadku odpowiedzi, więc zaznaczyłem ostatnią - żaden z powyższych, choć nie tworzyłem portalu Smile

400 - super! duże osiągnięcie.
truskafka   07-02-2010, 12:39
#8
hehe a ja przez prywatną wiadomość na innym forum na którym to czaiłam się na ustawkę ale się nie zdecydowałam Tongue

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
marcin0604   07-02-2010, 15:01
#9
truskafka napisał(a):czaiłam się na ustawkę ale się nie zdecydowałam Tongue
:-D pamiętam to ;-)
Wieśko   07-02-2010, 20:52
#10
Gdy naszła mnie ochota na jeżdżenie to info o ustawkach wyszukałem w grupie lokalnej na bikeforum, bo nasza strona praktycznie jeszcze nie działała.
... i się zaczęło :-)
Strony (5): 1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.